Пиете ли кафе - кой вид аромат предпочитате?

  • 5 601
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте на всички:)

Много ми харесва новата визия на страницата и това ме подсети да пусна темата. Аз обожавам вкуса на топлото ароматно сутрешно кафе и го предпочитам - Лаваца по възможност  kaffeetrmker_2  Очаквам да се включите с вашето усещане за вкус и аромат Wink

# 1
  • Мнения: 199
За мен важно сутрешното кафе да е:
ВЕДНАГА
МНОГО
С МЛЯКО/много малко/
и най важно да е МНОГО ГОРЕЩО Naughty
............изпивам го на "Екс"  и само тогава аз ставам аз, иначе .......... Wink
п.с. Мечтая за кафе-машина, но тя бръмчи, нали?????????? Ще събудя всички..........Ще продължавам на джезве  bouquet

# 2
  • Мнения: 779
 много дълго с мляко голяма 4аша,или нес кафе изцяло с мляко
 за следобедите другото любимо ми е нормално кафе с минерална вода и да си отпивам на глътки от двете,бавни4ко-бавни4ко
 но обикновено пия по едно на ден,и ако пропусна не е фатално-как се слу4и,не съм зависима Peace

# 3
  • Мнения: 8 450
пия Laughing
засега шварц с много мляко, без захар, предпочитам арабика
откакто  открих Давидоф само това пия Grinning
искам и машина за еспресо, поне веднъж на ден, иначе пак ще пия шварц през деня, че е  по-леко

# 4
  • Мнения: 1 432
Пия много кафе. Голямо,чисто,горещо....сварц,еспресо,разтворимо........

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ооо, любима напитка  Heart Eyes.
Сутрин - дълго. С 2-3 цигари. След обед - много късо.
Винаги еспресо и винаги черно. Без подсладители и добавки.
По възможност - Лаваца или Или.

# 6
  • Мнения: 1 558
Дълго, горчиво, чисто, не топло eспресо, по възможност Лаваца, макар напоследък често да купуваме синьото Чибо! Wink

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 13:12 от HeYkpoTuMa

# 7
  • Мнения: 25
Обожавам аромата на арабика. Кафето го пия както топло така и студено, с и понякога без мляко.  bouquet

# 8
  • Мнения: 17 546
Предпочитам еспресо с много мляко, задължително без захар! Douwe Egberts, LAVAZZA или JAKOBS MONARCH. Харесвам марки  кафета с по-кисел вкус, но всъщност пия рядко кафе.

# 9
  • Мнения: 822
Пия само нес с мляко. Peace

# 10
  • Мнения: 473
За мен важно сутрешното кафе да е:
ВЕДНАГА
МНОГО
С МЛЯКО/много малко/
и най важно да е МНОГО ГОРЕЩО
............изпивам го на "Екс"  и само тогава аз ставам аз, иначе ..........


 Peace

# 11
  • Мнения: 387
обичам или чисто или нормално към късо с двойна бита сметана...но пия рядко...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
В нас всички пием много кафе - с това се занимава мъжът ми. По този случай сме оборудвани с професионална машина, която е настроена супер прецизно. Тя си мели кафето в момента на приготвянето му, дозира си го и го прави доста добро. Като марка пием Джимока. Сутрин пия двойно кафе със суха сметана и през деня в работата пия още едно двойно (зарибила съм и колегите с Джимока  Flutter)
Не понасям Лаваца и всичките кисели кафета. Но не обичам и Нова Бразилия - то пък е  много горчиво. Джимоката е нещо средно - има си и горчива жилка, има  и аромат...

# 13
  • Мнения: 743
Обожавам кафето. Но не прекалявам. Пия едно дълго сутринта, още едно следобяд. Обичам го топло, не горещо, горчиво.
Някой беше казал - Кафето е като жената - мътно, горчиво и блудкаво. А ние не сме такива май, нали?

# 14
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Пия само нес с мляко. Peace

Peace

Общи условия

Активация на акаунт