За надомната работа

  • 732
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте,майчета!Тъй като вече две години и половина си гледам детенцето,което не беше прието на ясла се замислям за варианта "надомна работа".Колкото може ще работя през деня,когато спи малкия и да си изкарвам по някое и друго левче.Искам да помоля за тези,които са били доволни и опарени да споделят опит,а ако сте от Варна ще е още по-добре.Преглеждах обявите,но незнам на кого да се доверя.Чувала съм,че има много мошеници.Хайде,споделяйте!

# 1
  • Мнения: 5 468
Аз до сега не съм чула за човек, който да изкарва пари в къщи от лепене на пликове или броене на нещо...

# 2
  • Мнения: 111
Ами аз също търся нещо надомно или за след работа за допълнителен доход, но не се получава.Имам ушити гоблени, но там се оказа че са мошенници от фирмите-посредници.Мога да плета и да шия/не мога да кроя/ , но пък там търсят хора на пълен работен ден.Опитахме с тези зарибявания за забогатяване от Интернет дето си инсталираш една програма и като кликаш на една иконка на екрана ти се трупат пари- празни приказки.Давах обява за почистване на домове и гледане на деца вечер и през почивните дни , но и от там нищо.
Пробвай ако искаш да майсториш разни новогодишни сувенири или мартенички .

Общи условия

Активация на акаунт