Водата на Искър нещо се била прецакала?!

  • 515
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Една позната ми каза, че от някъде ( уж много достоверен източник  Thinking ) чула, че водите на Искър били замърсени с някакъв метал..бил доста над допустимото ниво..За сега не се разпространявала инфо, за да няма паника..Съветвала да не се пие и готви с вода от чешмата  Rolling Eyes Някой чувал ли е за подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 212
Една позната ми каза, че от някъде ( уж много достоверен източник  Thinking ) чула, че водите на Искър били замърсени с някакъв метал..бил доста над допустимото ниво..За сега не се разпространявала инфо, за да няма паника..Съветвала да не се пие и готви с вода от чешмата  Rolling Eyes Някой чувал ли е за подобно нещо?

А ти защо разпространяваш тази достоверна информация - за да настане паника ли?
Сега хората като чуят че са отровени с някакъв метал и ще се паникьосат веднага... Не помисли ли за това

# 2
  • Мнения: 564
Е, ако е истина, то си е за паника! За това питам, дали някой е чул нещо подобно! Ако ли не да се налочим с вода от чешмата целата рода  Crazy Не искам да паникьосвам никого  Naughty Tired То аман от паники  ooooh!

Ако пък е толкова стресираща темата ми, нека модератор да прецени и да я разкара, за да няма разстроени съфорумци  Tired

# 3
  • Мнения: 677
На бас, че твоята позната го знае от неква нейна позната, която го знае от друга нейна позната?

# 4
  • Мнения: 564
На бас, че твоята позната го знае от неква нейна позната, която го знае от друга нейна позната?

Хименно!!! За т'ва вас питам, дали и вие не я познавате въпросната позната, че да знам да се притеснявам ли или не  Peace

# 5
  • Мнения: 677
Фетица, познавам я. Шегува се, такъв и е характера.

Сега ми кажи, ти ли си на аватара?

# 6
  • Мнения: 564
Фетица, познавам я. Шегува се, такъв и е характера.

Сега ми кажи, ти ли си на аватара?


А, О.К отдъхнах си  Whistling  Laughing
Не, не съм аз, това е моята сестра близначка. Иначе аз съм по-готината от двете ни, но пък съм и по-скромна, за т'ва слагам нейни снимки обикновено  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 320
Доколкото ми е известно, лъжливи сигнали за тревога и всяването на паника е наказуемо престъпление.
Ако някой има доказателства - да ги представи и да се обърне към медиите.
Всичко останало приемам единствено като слух, целящ всяване на страх и предизвикване на паника.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт