Рекламно изречение за кърменето!

  • 1 722
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 616
Привет!
Моля да ми простите, ако повтарям по-отдавнашна тема, ама хич не ми върви с търсачката  Whistling

Преди малко се разписвах в тема в нашия прекрасен кърмачески форум, и някак си ми текна изказване, което стана като една реклама на кърменето...
Пести място! Пести време! Пести усилия! ...Мие се на течаща вода! Само във вашия сутиен!

Та ми щукна да пусна една тема, да си отприщим въображението, и да можем в кратце да изтъкнем несъмнените преимущества на Истественото мляко!

Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 961
В нежна преградка, винаги прясно, винаги топло!

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лесно и удобно за мързеливи майки!


Вчера тъкмо обяснявах на етърва ми, която е бременна, че е излишно да си купува шишета, защото ще кърми/ако следва съветите ми, ама съм скромна Twisted Evil/, че това с адаптираното мляко е толкова сложно и трудоемко. Затова това ми хрумна като реклама Grinning

# 3
  • Мнения: 3 869
Вече си представих рекламния клип в стил "вс-телешоп":
Първа част, решена изцяло в черно-бяло, като старите филми. Раздърпана и чорлава жена (стайлингът визира липсата на време) се оправи в кухня пълна със шишета, беберони, кутии АМ, уреди за сперилизиране и пр, а все нещо пада по пода. Следващият кадър показва разкривената от рев гримаса на гладно бебе. Жената си скубе косите от яд.
Втора част: цветно и прекрасно; бебе, показващо признаци на глад, спретната майка, която с едно дижение открива гърдата си и поставя бебето - мир и спокойствие Simple Smile
И накрая, някой от вече споменатите изречения Simple Smile
Ако тръгне такова нещо по телевизията, фирмите, производителки на аксесоари сигурно ще се вдигнат на бунт  Mr. Green

# 4
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ако тръгне такова нещо по телевизията, фирмите, производителки на аксесоари сигурно ще се вдигнат на бунт  Mr. Green
Майките, ползващи АМ, също.

# 5
  • Мнения: 176
В нежна преградка, винаги прясно, винаги топло!


Бих допълнила - и винаги безплатно!
 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 873
шишето с АМ може да държи всеки,да кърми може само майката

# 7
  • Мнения: 2 376
Лесно, евтино и здравословно.
Бих показала и бебе на самообслужване в рекламата - мама хърка, бебчо цока  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 789
Вече си представих рекламния клип в стил "вс-телешоп":
Първа част, решена изцяло в черно-бяло, като старите филми. Раздърпана и чорлава жена (стайлингът визира липсата на време) се оправи в кухня пълна със шишета, беберони, кутии АМ, уреди за сперилизиране и пр, а все нещо пада по пода. Следващият кадър показва разкривената от рев гримаса на гладно бебе. Жената си скубе косите от яд.
Втора част: цветно и прекрасно; бебе, показващо признаци на глад, спретната майка, която с едно дижение открива гърдата си и поставя бебето - мир и спокойствие Simple Smile
И накрая, някой от вече споменатите изречения Simple Smile
Ако тръгне такова нещо по телевизията, фирмите, производителки на аксесоари сигурно ще се вдигнат на бунт  Mr. Green

Супер идея  Peace

А за фирмите, да вземат да се преквалифицират в производство на аксесоари и дрехи за кърмачки Wink

# 9
  • Мнения: 2 376
Според мен хубаво е, че има АМ, но трябва да се ползва по предназначение- за дечица, които няма как да бъдат кърмени.

# 10
  • Мнения: 1 219
ами вие всичко сте казали или аз не мога да се сетя за нещо друго.Това обаче за шишето,че може всеки да го държи а да кърми може само майката най-много ми хареса Peace  bouquet

# 11
  • Мнения: 616
Еееее Утрепахте ме... Чудни идеи имате!!!

То че адаптето трябва да съществува, в това спор няма никакъв! Ей на сега и моето бебе, ако не пребори до утре диарията ще поцока малко лечебна хумана, лошо няма  Mr. Green Ама като отворя някое списани, то всяка трета страница само реклами на адапте, братче... с желязо, с витамини, със стомана... И шишенца всякакви... мен ме хващат комплекси понякога, с мойта проста цицка  Mr. Green

Така че, да кажа, че темата изобщо няма за цел да поставя под съмнение предимствата на адаптираните млека! Изобщо! Ама те си имат цели ПР-отдели...  Crazy
Поздрави!

# 12
  • Мнения: 176
Хехе, ами да съберем пари и чрез ЛЛЛ да пуснем реклами на.... цицки  Mr. Green
(То не че не ни "гледат" от всяко второ списание и поп-фолк клип, но поне да рекламираме какво е истинското им предназначение. Че май повечето хора са го забравили.)

# 13
  • София
  • Мнения: 418
Вашите идеи са супер.
На мен ми хрумна следното:

Безценен дар, изпълнен с любов и грижа за най-милото ни същество!

Не е много оригинално, но пък е напълно искренно

# 14
  • София
  • Мнения: 285
Ако тръгне такова нещо по телевизията, фирмите, производителки на аксесоари сигурно ще се вдигнат на бунт  Mr. Green
Майките, ползващи АМ, също.

Няма да бъде допусната такава реклама по телевизията!
Хахаха, това е удар под кръста на въпросните производители!

АМ е нужно само за жени, които нямат физическата възможност да
кърмят.

Общи условия

Активация на акаунт