Бебешки пюрета *Малечко*

  • 3 470
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
От няколко дни давам едни нови зеленчукови пюрета на *Малечко* .Беба много ги харесва ,днес хапва от тях Славянски гювеч , вчера Зеленчукова мусака с банан . Консистенцията не е така гъста като зеленчуковите на Ганчев и тя много им се радва . Не че отдавна сме се захранили , но гледам да и давам разнообразни зеленчукови пюрета и правя комбинации от *Гербер*, *ХИП*,*Ганчев* давам различни видове . Вече заместихме изцяло обедното хранене и хапваме зеленчуково пюре.
Гледахте ли Репортажа за месните пюрета преди няколко вечери ? Честно казано май ще се пробвам да я захраня с месни домашно приготвени , когато му дойде времето.
Вие какви готови пюрета давате на бебчовците си ?Ще се радвам да обмениме мнения
_________________

# 1
  • Мнения: 10 982
Тези пюрета Малечко за първи път ги чувам.

Вие какви готови пюрета давате на бебчовците си ?

Хип, Гербер, Сънвал, Семпер.

По въпроса за месните пюрета - досега съм давала само купени месни. Не вярвам на такива репортажи и за в бъдеще спокойно бих купувала пюрета на марките, които изброих. Wink
Пюрета Ганчев не съм давала и няма да давам, нито самостоятелно, нито смесени с друга храна.  Sick

# 2
  • Мнения: 2 111
Пюретата,които давам на дъщеря ми са:
Хип-каши и плодови
Гербер-месни
Семпер-плодови
Нестле-кашите в бурканче
Ганчев никога няма да дам,освен странното съдържание доста често има и други екстри в тях  Sick
За пюрета"Малечко" не съм чувала.
А относно репортажа за месото,става въпрос, че на животните се дават хормони и ако си купиш месо от магазина,за да правиш пюрета пак няма гаранция и е почти сигурно,че пак е наблъскано с хормони.Единствено ако е от домашно животно има гаранция.Аз ще продължавам да си ползвам посочените пюрета.

Общи условия

Активация на акаунт