Горене на рана и бактериална вагиноза

  • 1 289
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!
Преди 4 месеца посетих гинеколог.Според него имах епител който бил много червен и не било нормалното му състояние.(така и не разбарх точно какво имах)Резултата от цитонамазка и микробиология-  2ра група и бактериална вагиноза.Изписа ми Флажил орално и вагинални глобули.На контролния преглед,състоянието ми не се беше повлияло от медикаментите и докторът каза:"ще правим намазвания да видим какво ще стане"
Аз реших да посетя гинеколог онколог .Според него всичко си е както трябва да бъде,имам просто една рана с размер колкото 5 стотинки и намазвания не помагат само горене..Заради бактериалната вагиноза ми изписа Бисептол и Полижинакс глобули.И да отида на преглед след два цикъла за горене на раната.Да но аз продължавам да имам жълтеникаво течение и не виждам да се е повлияло въпреки многото лекарства.
Въпросът ми е дали да опитам с други лекарства(въпреки че трудно ги понасям) или хомеопатични средства.Четох че цитросепт помага в случаите на бактериална вагиноза.
И дали може да се предприеме горене на раната  при положение ,че все още имам инфекция.

Благодаря!

# 1
Защо въпросите от 18.11 са пропуснати..

# 2
  • Мнения: 287
Трябва първо да излекувате течението и след това за  да се пристъпи към "горене"на изменението но маточната шийка.Към тази манипулация се пристъпва само след като Ви е направена цитонамазка и биопсия.

Общи условия

Активация на акаунт