Има ли във форума стари моми?

  • 3 061
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Има ли във форума стари моми и ако има, моля да си признаят искам да ги питам нещо...
Много ми е важно, както е модерно да се казва напоследък...

П.П. По принцип точно в тоя форум не би трябвало да има такива но някоя все пак може да се навърта наоколо.

# 1
  • Мнения: 6 029
Жена ли си търсиш?

# 2
  • Мнения: 212

Да. А ти стара мома ли си?

# 3
  • Мнения: 25 447
Борисе, откажи се. Съмнявам се да намериш някоя чак толкова загоряла...  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 423
Аз съм компетентна. Питай.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Борисе, недей, не се давай!
Бива ли така, на 38 да клекнеш!

# 6
  • Мнения: 4 664
Моми има, но стари не мисля Thinking

# 7
  • Мнения: 6 029

Да. А ти стара мома ли си?

Нито съм мома, нито съм стара. Сори.

# 8
  • Мнения: 212
Борисе, откажи се. Съмнявам се да намериш някоя чак толкова загоряла...  Thinking

За всеки влак си има пътници Сийо. Ти като умна жена би трябвало да го знаеш... Или не го знаеш ... Thinking

# 9
  • Мнения: 212
Борисе, недей, не се давай!
Бива ли така, на 38 да клекнеш!

Нещата отиват на зле. След някой друг месец ще стана на 39... Почвам да се отчайвам вече...

# 10
  • Мнения: 25 447
Ти като умна жена би трябвало да го знаеш... Или не го знаеш ... Thinking

Тц, не съм умна.  Confused
Но съм милозлива и ще ти дам съвет, хем безплатен - вземи пусни една тема, че си търсиш някоя на зор да ти пусне, пък кой знае, може да се намери някоя още по-милозлива и да го стори.  Какво си го заусуквал...
Айде, пък после ще пием блага ракия.   Hug

# 11
  • Мнения: 212
вземи пусни една тема, че си търсиш някоя на зор да ти пусне, пък кой знае, може да се намери някоя още по-милозлива и да го стори.  Какво си го заусуквал...

Ами почвам отдалеч и предпазливо. Жените нали не обичате направо от вратата за краката... Трябва подход някакъв все пак...

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Борисе, а жена ти знае ли, че търсиш нова? Grinning

# 13
  • Мнения: 2 448
Борка, ти не беше ли пускал вече тема за старите моми?  Thinking
До колкото си спомням една, която не е стара мома, но твърдеше, че се чувства като такава писа там, така че за въпроси, мисля, е най удачно да питаш нея.
А доколкото знам сте и дружки, така, че не виждам проблеми.  Wink

# 14
  • Мнения: 606
Нещата отиват на зле. След някой друг месец ще стана на 39... Почвам да се отчайвам вече...
Гуш.

Общи условия

Активация на акаунт