Подаръци за КОЛЕДА!

  • 28 316
  • 123
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте!  Hug Коледа наближава и аз вече съм в търсене на подаръци за любимите хора.  madnoel  Кажете на кого купихте или ще купувате подаръци и какви? Знам, че е избора е според човека и всеки има различни интереси и предпочитания, но все пак може да ни хрумне и някоя интересна идея, четейки за това, което ще подаряват другите. Миналата година за Коледа на детето(тогава на 6г.) купихме умалена джага, а на милото купих риза.(И на двамата РД са около Коледа, че мисля за по 2 подаръка Crazy) Разменяхме си подаръци и с моите и с неговите родители, с брат ми и снаха ми. На любимия ми племеник купихме комплект за хранене и играчка. За сега съм избрала само за племеника(1г.7м.) ето това: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_38&products_id=3729. За нашия първокласник мисля маратонки с колелца - гледам, че са доста актуални сред децата на неговата възраст и по-големи.   newsm78 За останалите още мисля. Сега сте вие... Hug

# 1
  • Мнения: 19
Обичам да правя и да получавам подаръци! Hug  Знам какво ще е на съпругът ми(имахме тежка година) -билет за Формула 1 newsm81 винаги е искал да отиде ,но времето го е притискало.Имайки билет знам че ще отиде.За дъщеря ми -наистина незнам newsm78.

# 2
  • Мнения: 22 343
Всяка година е различно, според нуждите и желанията. ))))
Сега мъжа ми иска някакви машинки (дрелки, бормашини и т.н. от сорта, че откраднаха неговите от гаража). За детето вече съм поръчала маса за игра. )))
За родителите ще го мисля още. )))

# 3
  • Мнения: 265
Не е ли малко раничко за подаръци от сега ? Къде ще ги крия цял месец и повече докато "дойде Дядо Коледа да ги донесе " newsm78

# 4
  • Мнения: 89
Споменавам някои подаръци, които правя или съм мислила, в случай че са ти от полза:
1. Подари дърво : http://gorichka.bg/index.php?p=80&l=1, подаръка е много специален и не е за всеки.
2. Услуга/преживяване : СПА терапии (включително има такива за двама), козметични процедури, уикенд, екстремно преживяване, карта за фитнес, йога и т.н.
3. За роднини, които посещаваме около празници, примерно кошница с тематично подбрани по - луксозни продукти и домашни пособия, например: специално вино и аксесоари за отварянето му, скъпи бонбони, сирена, екзотични плодове и т.н.
4. За детето незнам защо ми хрумна куче/коте/рибки, може и да имате или да не искате, но се замислих ако аз съм първокласник, на какво бих се зарадвала Simple Smile. Може също моделче за сглобяване (ако обича, има супер зареден магазин на Червения), кола/въртолет с дистанционно, ако е по -скъпа играчката, може да мине и за детето и за мъжа  Laughing.
5. За бебок, щях да ти предложа един магазин в София със страхотни еко играчки, направени от естествени, нетоксични материали, които освен всичко друго са и много интересни, има комплекти за театър с пръстчета примерно ( параванче и куклички за пръстчета), пумпали, люлеещи кончета, уникални мозайки, кубчета и т.н.
6. Спортен уред/тежести за мъж. Ако има хоби, нещо допълващо за него.
7. Книги с послания, за конретния човек, в конкретния момент.
8. Медальон или друго бижу с твой пръстов отпечатък Mr. Green (това само за мнооого близък човек) .
9. За жените органична козметика, например от тук: http://zoya.bg/?gclid=CLK2h-Xv_5YCFQ9WtAodvwy9ZA или тук: http://www.bio.bg/index.php?p=84&l=1&id=683
Тук има интересни идеи: http://gorichka.bg/index.php?p=10&l=1&id=123
Ако се сетя още ще пиша  newsm78.

# 5
  • космополитно
  • Мнения: 941

... За бебок, щях да ти предложа един магазин в София със страхотни еко играчки, направени от естествени, нетоксични материали, които освен всичко друго са и много интересни, има комплекти за театър с пръстчета примерно ( параванче и куклички за пръстчета) ...

Ahim_sa, може ли координатите на тоя магазин? Не знаех, че тук човек може да намери куклички за тетър с пръсчета (ако е това- различни личица, глави на животни и пр. се нанизват като напръсници на пръстчетата)...Очаквам такива да ми донесе от Италия брата на оя колежка, вече...ТРЕТА година! Cry
Предарително благодаря!  bouquet


Погледнах и тая чудесна идея, но не можах да разбера собственикът на дръвчето ще има ли знание къде е засадено то и достъп до него; това дръвче ще бъде ли обозначено с името на собственика си или?...
Споменавам някои подаръци, които правя или съм мислила, в случай че са ти от полза:
1. Подари дърво : http://gorichka.bg/index.php?p=80&l=1, подаръка е много специален и не е за всеки.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 04:07 от Venecias

# 6
  • Мнения: 89
Ahim_sa, може ли координатите на тоя магазин? Не знаех, че тук човек може да намери куклички за тетър с пръсчета (ако е това- различни личица, глави на животни и пр. се нанизват като напръсници на пръстчетата)...Очаквам такива да ми донесе от Италия брата на оя колежка, вече...ТРЕТА година! Cry ....
Да точно такива са кукличките за пръстчета, всеки пръст различен персонаж и всяко комплектче е за различна приказка  Peace.
Магазина се казва PIPPO, близо до 20 поликлиника. По - добре е да се звънне на собственичката предварително, за да е сигурно, че е там, понеже ходи и до чужбина да зарежда, поне аз звъня за всеки случай. Телефонът й на лични.

За дръвчето, на този, на когото е подарено се праща специален мейл, с което му съобщават това, какво дръвче ще купят, кога и къде ще го садят, кой му го е подарил и пожеланията от закупилия подаръка. Достъп ще има естествено до това място, обикновено по Витоша садят. Мисля, че самото дръвче няма никакви обозначителни знаци, поне на засажданията на Горичка, на които съм била не съм видяла дръвчета с табелки Simple Smile. А иначе сме подарявали 2 пъти така дръвче и хората си разбраха точно за какво става въпрос и се зарадваха наистина на нетрадиционния и смислен подарък.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:08 от Дивиана

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ahim_sa , страхотни идеи - всичките до една!  Hug
Това с театъра много ми хареса, като имам път до София непременно ще посетя този магазин.  Peace

# 8
  • Мнения: 14 471
Ahim_sa , страхотни идеи - всичките до една!  Hug
Това с театъра много ми хареса, като имам път до София непременно ще посетя този магазин.  Peace



и на мен ми хареса, ама това 20-та поликлиника кой знае къде е....

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
И аз започвам вече да се замислям за подаръци. Освен подаръци за Коледа, през предстоящите месеци има един куп имени дни и там пак трябва да мисля какво да купувам Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 646
Ahim_sa , страхотни идеи - всичките до една!  Hug
Това с театъра много ми хареса, като имам път до София непременно ще посетя този магазин.  Peace



и на мен ми хареса, ама това 20-та поликлиника кой знае къде е....
В Борово е 20-те поликлиника - с/у Топлофикация.

# 11
  • Мнения: 14 471
Ahim_sa , страхотни идеи - всичките до една!  Hug
Това с театъра много ми хареса, като имам път до София непременно ще посетя този магазин.  Peace



и на мен ми хареса, ама това 20-та поликлиника кой знае къде е....
В Борово е 20-те поликлиника - с/у Топлофикация.

мдааа ако не си от София много на удобно място е.
аз намерих в бгмапс, че  горецитираната улица е в красно село

# 12
  • Мнения: 646
20 -та поликлиника е на границата м/у Борово и Красно село. Улицата явно е откъм Красно село.
До там пътуват автобус 204, тролей 2 и 9. спирката е след Поликлиниката.

# 13
  • Мнения: 48
На мъжа ми ,вече купих самобръсначка на филипс,за малката не знам още какво ще е  newsm78 напоследък само с детски комплекти си играем и копуваме,миналата седмица искаше и прохусмокачка,явно и за коледа ще е някои кухненски комплект.Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 63
И аз започнах да се оглеждам за подаръци вече.Големият иска колело със скорости,а малкият още нямамнение.За него съм решила да взема музикална играчка,защото напоследък харесво много да танцува.Ако имате идеи за подходяща музикална играчка за дете на 1,5г приемам.Може вие да сте видяли нещо по оригинално от мен

Общи условия

Активация на акаунт