Сутиени...

  • 975
  • 6
  •   1
Отговори
Искам да попитам кои сутиени са по-добри за стягаш и повдигащ ефект на малък бюст-сутиен със течен силикон(вградена подплънка от течен силикон) или тези силиконови сутиени(които се залепят и са само 2 чашки).Моля да ми препоричате марки и ако може информация за цените и размерите,ако знаете и интернет страници,моля да пуснете линк.Ако имате и други предложения за сутиени,които могат да постигнат този ефект с нетъпрение ги очаквам.

# 1
  • Мнения: 138
Не мисля, че тези които само се залепят ще дадат очаквания резултат. Аз съм фен на Триумф, и бих ги препоръчала на всеки, друг е въпроса, че продавачката в някой магазин може да те накара никога да не си купиш даден продукт, та дори и магически да е той.
Има доста мнения във форума относно този вид бельо, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269499.msg6662307 , потърси с google, доста е изписано по темата  Hug

# 2
  • Мнения: 33
Някой може ли да ми каже къде продават белъо на Христи...Преди си бях взимала от базар София, но това беше преди години...Харесват ми моделите им и имат големи номера, но не знам къда да намеря.

# 3
  • Мнения: 138
Виж на Пиротска  Peace

# 4
  • Мнения: 33
Благодаря, ще погледна  Hug

# 5
  • Мнения: 21
В подлеза на Окръжна болница има 2 магазинчета за бельо. От там миналата седмица си купих сутиен на Hristy.

# 6
  • Мнения: 33
В подлеза на Окръжна болница има 2 магазинчета за бельо. От там миналата седмица си купих сутиен на Hristy.

Супер, това даже ми е в района....  jumpuu  Много благодаря за отговорите   

Общи условия

Активация на акаунт