ОТКЪДЕ ДА КУПЯ СКИ ЕКИПИРОВКА ЗА 4,5 ГОДИШНО МОМЧЕ?

  • 2 182
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 969
ИНТЕРЕСУВАТ МЕ ВАРИАНТИ ИЛИ В МРЕЖАТА, ИЛИ В КРАЕН СЛУЧАЙ - МАГАЗИНИ В ПЛОВДИВ /БАНСКО/. КОЯ МАРКА ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДА ВЗЕМА ЗА МАЛКИЯ СКИОР? А БОТУШИТЕ, КАКВИ ВЗЕХТЕ ВИЕ ДА ИМ СА ТОПЛИ КРАКАТА?

# 1
  • София
  • Мнения: 679
Ние пазарувахме миналата година тогава бяхме на 3г. от този магазин http://www.sls.bg/, купихме ски обувки и апрески. Имаше голямо разнообразие на детски якета и гащеризони. Ските и обувките от минали колекции бяха на доста добри цени. Момчетата в магазина много ни помогнаха препоръчаха ни да купим малко по-големи обувки миналата година ги носихме с два чифта чорапи, за да ги използваме и този сезон.

# 2
  • Мнения: 969
и каква марка взехте? А спомняш ли си горе долу някакви цени /на екипировка, боти, ски? мерси

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Якетата и гащеризоните незнам, ние си купихме предната година комплекта ни излезе около 100лв. Ски обувките бяха 95лв., ските и те около 100лв. апреските 55лв., щеките около 25лв. Марката е Росиньол.

# 4
  • Мнения: 1
В Метро гледах ски/обувки HEAD и каски.  Един колега си оборудва хлапето от магазина на Атомик до НДК и каза че са разпродавали с намаление от миналогодишните модели.

# 5
  • Мнения: 3 356
Sportmania  Peace

# 6
  • Мнения: X
Диел имат детска колекция и размерите им зарпочват от 116 см. Качеството е невероятно. Ако те интересува, мога да дам адрес на магазини в Пловдив.

# 7
  • Мнения: 969
да, дай ми моля, а дали по интернет може да се пазарува от Диел....? Ох, ние сме 104-110 см/4,5 годишни/, но ще видим какво ще правя - освен да му ги взема големи, ако му стават поне в кръста!

# 8
# 9
  • Мнения: 784
Яке и грейка купих на сина ми от този онлайн магазин - http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=530_547_555_564_593_596_627
Качеството е страхотно! Стават и за ски, и за ежедневно носене! На тази цена не съм виждала такова качество по магазините. Само дето са малко уголемени - за дете с ръст 104-110 трябва да се купи размер 104, дори и 98 от някои модели.

Общи условия

Активация на акаунт