Кво ги правите зимата тез бебета ?

  • 5 063
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Бебе е на 6 м. и ни вътре, ни вън. Вътре не ще да спи, не мога да го оставям дълго да лежи по пода, защото изстива, а от леглото ще падне. На ръце не върви. Навън студено и не може цял ден. А и то вече не ще да стои легнало и завито в количката. Засега до 11ч. сме вкъщи и следобяда прекарваме навън, но температурите много паднаха и се чудя сега накъде. Давайте идеи.

# 1
  • Мнения: 4 345
кошарка,ходехме по комший,ще се изненадаш колко добре спи на вън добре увито...само да не вали. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Кошара за игра с играчки вътре, ходехме си на гости..

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
Затваряме ги в буркани и като стане топло ги отваряме и ги вадим навън по разходки.  hahaha

# 4
  • Мнения: 9 973
найлона слагаш и пак навън,ние бяхме така мин.год. по 4ч. навън Peace

# 5
  • Мнения: 564
 Стига да не са били под 0-та температурите и да няма мъгла или силен вятър, винаги съм я извеждала. Найлона съм го слагала само когато вали, иначе не виждам смисъл от разходката на чист въздух  Tired
В къщи, когато е била - в кошарката с играчките.
Обикаляли сме по гости...Возили сме се с колата...

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 529
Темата е  Shocked, и названието и първия пост  Shocked.
 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 9 814
Кво ги правите зимата тез бебета ? - Ми гледаме си ги к`во да ги праим.
Слагаш дъждобрана на количката, ако наистина е много студено и хайде навън.
Преди 4 години, когато дъщеря ми беше бебе прекарахме цялата зима навън, не сме пропускали и ден независимо колко е студено.
Когато детето е облечено и е на завет в количката всичко е наред.

# 8
  • Мнения: 4 290
Щи кажа кво ш го правя мойто бебе след малко- увивам го юнашки и беж навън.
Добре ли се справих с жаргона?

# 9
  • Мнения: 1 817
темата наистина е  #Crazy

продължавайте с разходките, щом времето е сухо и не духа вятър КВО му пречи.
А за това , че изстива на пода newsm78 Rolling Eyes...
 Моите по цял ден се търкалят по земята. Това е нормално за деца все пак. Затова и детската е с паркет и с килим -мисля, че е добро решение. Нямам притеснения.

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
И ние си излизаме всеки ден стига да не духа силно и да няма мъгла и каката е изведох на 15 дни, а това на 6 дена.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Когато бяха още в количка,добре облечени,увити(когато е било под нулата и е нямало вятър и мъгла).Когато поотраснаха добре облечени и навън .Отсега питаш когато е малко ами догодина?

# 12
  • Мнения: 822
Затваряме ги в буркани и като стане топло ги отваряме и ги вадим навън по разходки.  hahaha
е това е супер

# 13
  • Мнения: 286
Малката е родена миналия септември и цяла зима бяхме по улиците, дори при вятър и мъгла, много рядко си стояхме в къщи - слагах дъждобрана, увивах я хубаво и навън. Сега я извеждам за по няколко часа, защото вече не иска да спи в количката и бързо й замръзват ръцете и лицето.

# 14
  • Мнения: 1 103
И двете ми деца когато са родени не съм спирала да ги извеждам навън,но зимите бяха по меки .
А това с бурканите е супер  Joy Joy Joy.

Общи условия

Активация на акаунт