Маска за синузит

  • 1 727
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Здравейте,
имам синузит и ми създава доста проблеми. Моя позната ми показа маска,коята се вари във вода и се слага на лицето.Изглежда като маската на Зоро Laughing,от някаква найлоново-прозрачна материя е и пълна с нещо,което когато си е на нормална температура е като камък твърда, а след като се свари в тенджера с вода става течно и горещо.Слагаш си маската на лицето-тя е ластък отзад и лепенки и така ти държи топло доста дълго,докато изстине това вътре и започне да се втвърдява.
На моята позната са и я дали от някъде и не знае от къде се купува. Знете ли къде се продава? Колко струва?

# 1
  • Мнения: 17 546
Вероятно е нещо като термо сърцето на ф-ма Dionis. Или го продават те, или го има някъде по аптеките.

# 2
  • София
  • Мнения: 577
Записвам се да следя темета. И на мен ми трябва такава джаджа.

# 3
  • Мнения: 822
Според мен се консултирай със специалист,защото  ако е като термосърцето,то е с голяма температура ,за да си га поставиш на лицето,и най-вече се използва като заместител на физиотерапевтичните процедури с парафин.Трябва да е нещо друго.Поне аз така мисля.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 019
И аз се записвам да следя темата.
Като малка ми лагаха торбичи с морска сол , загряти по подобен начин, но не точно като маска, бяха домашно производство на баба ми.

# 5
  • Мнения: 2 100
Разгледах и прочетох описанието на сърцето.Принципа е същия.Има и плстина вътре.Маската е предназначена за лице и чело-точно за синузит,защото си е 1:1 като на зоро с отвори на очите,извивки на носа.... и наисниа е доста гореща,но аз я оставям да достигне температура поносима за мен и тогава я ползвам. Казвайте от къде да намеря такава?!  bouquet

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вариант е да разпиташ по аптеките за тази маска, или да си я поръчаш от чужбина. Аз синузита го моря с инхалации с билки.

# 7
  • Мнения: 17 546
Разгледах и прочетох описанието на сърцето.Принципа е същия.
Намери дистрибутор на Dionis или питай директно във фирмата, щом е на същият принцип, вероятно те я правят. Всъщност може пък някой да е изкопирал идеята. Rolling Eyes Но заради това, че  Dionis все пак първи предложиха подобно нещо, си мисля, че може наистина и маската да е тяхна.

# 8
  • Мнения: 2 100
изпратих им запитване. ще чакам

# 9
  • София
  • Мнения: 577
Да кажеш какво са ти отговорили, моля!

# 10
  • Мнения: 2 100
Нищо не ми отговарят до днес.Явно изобщо няма да ми отговорят Sad
Казвайте тук ако някойнещо научи за подобна маска.

# 11
  • София
  • Мнения: 312
Наоми, малко встрани от темите за здравеопазването са дистрибуторите на Дионис. В тази тема например http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288941.0;all
пиши едно изречение от сорта :"моля някой дистрибутор на Дионис за град .... да ми пише на лични" и ще видиш колко съобщения ще получиш.

Общи условия

Активация на акаунт