на колко градуса спят бебоците ви?

  • 17 294
  • 229
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
не открих подобна темичка, затова питам. през зимата в спалнята ни е около 17 градуса без да отопляваме, дали е добре 9-месечното ни бебче да спинка на  толкова хладно?! споделете как вие калявате вашите съкровища, спинкат ли навън, по колко излизате, ако е много студено и т.н.

# 1
  • Мнения: 4 187
На хладно се спи по -добре! Естествено добре завити  Simple Smile. Рая спеше на вън, в термо-чувал, били са и минусови температури. Имало е случаи да излезем в 10h и да се приберем в 19h.

# 2
  • Мнения: 1 289
И сина ми спи на 18 градуса-в спален чувал и с едно одеало.Ако е много топло не спи спокойно и само се пробужда и мрънка.

# 3
  • Мнения: 174
Бойкотирах термометрите - спи на толкова, на колкото и ние

# 4
  • Мнения: 805
Никога не съм имала термометър и не съм мерила температурата.
Където спим ние, там спи и бебето. Както обличам себе си, така обличам и детето.

# 5
  • Мнения: 199
И денем и нощем сме на 22 градуса,защото се отвива като спи.А  и на нас с таткото ни е идеално на 22 гр.

# 6
  • Мнения: 10 982
Вкъщи спим на 18-19 градуса, нощем във всички стаи температурата е такава.

# 7
  • Мнения: 4 335
19-20 градуса,аз сьм зиморничева,на по малко ми е студено Wink

# 8
  • Мнения: 209
И сина ми спи на 18 градуса-в спален чувал..........Ако е много топло не спи спокойно и само се пробужда и мрънка.

и ние сме така. свикнал е да спи на по-хладно и когато се покачи температурата започва да мрънка и да се върти. чувалчето му е зимно и е доста дебеличко и не се притеснявам.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 14:45 от Teodora Stankova

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
20-21 градуса  Peace

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми спи на температура 16-18 градуса Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Под 20 градуса със сигурност, но колко точно не знам.Може би на 17-18 градуса.

# 12
  • Мнения: 822
На 19-20 С, на колкото и ние. Това вкъщи.
Навън като излизаме е добре облечена и завита, онзи ден беше 7 С - безпроблемно си спа.

# 13
  • Мнения: 4 343
''Малката'' е на година и половина и миналата зима спеше най-добре на вън добре увита,а у дома никога не е под 21-22 но и облеклото е друго Wink

# 14
  • Мнения: 681
Някъде около 20 градуса и по-малко.Вечер температурата пада и не съм гледала колко е  Rolling Eyes
А зимата си бяхме доста вънка,завита добре си спинкаше много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт