Има ли имен ден ДАРИА

  • 5 572
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Това име съм си харесала за второто бебе  Grinning Но се чудя дали и кога има имен ден  newsm78
Някой знае ли  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 364
Ивето и хубаво, но според мен няма имен ден.

# 2

На 19 март, мчци Хрисант и Дария имат имен ден Дария, Дара, Дарина, Дарена, Даря, Даряна, Дарин, Даромир, Дарослав...



 

# 3
  • Мнения: 4 428
Мерси, момичета  Hug
Но таткото не хареса това име  Tired

# 4
Мерси, момичета  Hug
Но таткото не хареса това име  Tired
Аз се казвам Дарна. Името ми си е много хубаво. Има няколко варянта ( не обиждам мъжа ти ) но или не разбра смисъла на името, или няма вкус.
Датите за имен ден които са ми извесни на мен са 19.03 , на 01.04, на тодоров ден и на Давидов ден

# 5
# 6
  • Мнения: 4 555
Съгласна съм с таткото, Елена е много по-хубаво от Дариа, да не говорим, че във второто има и правописна грешка.

# 7
  • Мнения: 1 187
Щерката празнува на 19 март. Wink Дариа е страхотно име,в пъти повече ми харесва от Елена.Нали си знаеш,че ТЕБ ще те питат за името в родилното,не таткото.. Whistling Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 322
Много харесвам името Дариа, а Елена- отвратително име /без да се обиждат Елелните, нищо лично/.

# 9
  • София
  • Мнения: 232
Съгласна съм с таткото, Елена е много по-хубаво от Дариа, да не говорим, че във второто има и правописна грешка.

правописна грешка?  newsm78

# 10
  • Мнения: 43
Аз харесвам ДариЯ,и ако живот и здраве имам момиченце така ще се казва.А за именния ден баща ми е Дарин и празнува на Тодоровден Thinking

# 11
  • Мнения: 494
мисля, че няма newsm78

# 12
  • Мнения: 501
Има имен ден http://www.pravoslavieto.com/life/03.19_sv_Hrisant_Daria.htm Ние сме решили да кръстим дъщеричката си Дария и изрично сме проверили има ли имен ден, защото това беше едно от условията при избор на име Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт