99 DE: 99 балона

  • 12 206
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521


 

                                                 
 
                               




Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти

Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 17:30 от surfline

# 1
  • Мнения: 3 880
Аз, аз, аз
първааа Mr. Green

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Брех, втора Shocked
За Марти и Ива Praynig

# 3
  • Мнения: 11 306
Нямам 99 балона.
Подарявам ви само един

Много хубави новини за Марти! Дано всичко да се оправи.  Praynig
Сега бягам, че имаме концерт по време на литургията за Buss und Bettag

# 4
  • Мнения: 1 584
Сърфи,   bouquet

# 5
  • Мнения: 7 605
хайде и аz тука........дано проблемът на Марти да се окаже беzобиден. Ива е ужасно притеснена, нормално е.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 242
Татяна, на мен, дето съм чужда майка, ми се къса сърцето от притеснение, а на Ива не искам и да си помисля какво ú e на душата.
Какво да ви кажа... и друг човек съм умислила. Една друга майка.
Да минава този период и да ни стане по-слънчево на душичките!

А! Някой ползвал ли е добър (онлайн) преводач от немски на български? Знам, че тук "добър" е пресилено понятие, но поне задоволяващ.

# 8
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мунке, Гугъл има - ама ако успееш да разбереш нещо ще си късметийка  hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 7 605
Татяна, на мен, дето съм чужда майка, ми се къса сърцето от притеснение, а на Ива не искам и да си помисля какво ú e на душата.

Ахъм, така е...... Не спирам да ги мисля, не мога да си представя какво ли й е на Ива, 4е и сама тук...  Cry Дано, дано скоро се оправи положението. И какво ми каzа тя днес на телефона...."виж тук как само zа няколко 4аса се раzдвижеха неЩата, а в БГ?"  Sad В БГ.....й каzаха 4е детето нямало да иzдържи пътя до Германия  Cry  Много се радвам 4е дойдоха тук, много се радвам 4е има хора, които помагат zа да могат да се лекуват тук. Тъжно ми е zа вси4ки други болни в БГ, които нямат таzи въzможност  Cry

# 10
# 11
  • Мнения: 1 817
докат ви намеря отлетяха ми балоните  Laughing ...
Дано се оправи това детенце  Praynig !

# 12
  • Мнения: 2 907
Татяна, много ми е тъжно като чета за това дете. За съжаление пропуснах да прочета неговата история. И даже и края на последната тема не можах да прочета, но се моля да си е заслужавало пътуването и да го излекуват!  Praynig

# 13
  • Мнения: 293
Здравейте, много отдавна не съм писала, но много неща се случиха! Преместихме се да живеем в Кьолн или по-точно мъжа ми ни премести. Аз съм в Бг за изпитната сесия от около 3 седмици и половина и вече се побърквам тук. Така копнея да се върна в къщи.
Не съм ви чела назад, прочетох само историята на Марти  Sad Искрено се моля за това детенце  Praynig
Надявам се всички да сте добре!
Не се сещам, но май нямаше никой от Кьолн нали? Поне да съм се преместила по-близо до някой?
 Hug за всички

# 14
  • Мнения: 122
Да си потопя пръстчетата в новата тема  Grinning

И аз стискам палци на Марти и се моля за него,горкото детенце  Praynig

Сиу,имаше някой от Кьолн,но не помня кой точно,май ШоШи Thinkingили се бъркам....

Деси,на теб исках да ти кажа,че в Бг такива играчки се продават и от пластмаса и са много евтини и ако някой ви идва на гости скоро,поръчай да ви донесе.Най обикновенните топки на дръжка с дрънкащи топчета вътре са май около 2 лева доколкото помня.Аз на нашето дете му взех оттам едно пате което маха с крила и кряка като го буташ.А сега му донесоха и едно такова обикновенно топче,което май му е по-интересно от патето  LaughingНо са много хубави и тези от линковете които са ти пратили,макар и не толкова евтини   Peace





Общи условия

Активация на акаунт