Re: Що е то Петиция?

  • 3 573
  • 5
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това би трябвало да бъде задължително четиво за всички пожелали да пуснат петиция.
Благодаря Тео, че си събрала всичко накуп.

# 1
  • Мнения: 4 585
Гледам филма Империя. Петиция е имало 12-та година преди Христа, в Рим.

# 2
  • Мнения: 3 835
Вълчо е кавалер, личи си класата. Grinning

Вълчо, като свърши филма, дай малко повече инфо за гражданите и демокрацията преди Христа.

# 3
  • Мнения: 13
"Казвам ти дъще, сещай се снахо"  Grinning - още като видях заглавието на темата, а след това и коментарите това ми дойде наум или може би вече почва да ме гони параноята... Grinning...
Така или иначе не мога да се направя, че не виждам темата, а и не искам, най-малкото защото съдържанието й би било от полза и за нашата кауза....Но нека първо стигнем дотам, защото ние определено не сме....Никой никъде не е твърдял че нашата петиция в този й вариант е единственото нещо което сме направили и ще направим по въпроса....Но всичко по реда си  Wink

Аз лично ти благодаря за информацията, тео   bouquet. Ти поне даваш съществена информация и идеи, за сметка на излишните коментари, които явно са основен приоритет на някои потребители тук Wink

# 4
  • Мнения: 3 835
Основната причина за пускането на темата е тази:

...искаше ми се и хора, които гледат недоверчиво на това си право, да прочетат и помислят, дали пък все пак няма смисъл.

Останалото ме притеснява разбира се, но не чак толкова, че да пусна цяла тема. Другата причина е, че ми се е налагало да пиша първия си пост в хиляди варианти, не знам колко пъти, на много хора. Просто събрах всичко на едно, сега само ще си пускам линк. Grinning

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 02:04 от Mamma

# 5
  • Мнения: X
Вчера имах лют спор с приятелка, тропна ми с крак и заяви, че съм безчувствена защото не искам да подпиша под едно нещо, което иска да мине за петиция.
Ето сега мога нагледно да и покажа къде е грешката..

Общи условия

Активация на акаунт