presa za kosa

  • 1 595
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
dami, kajete mi molq dobra marka ili model na presa za kosa ... az imam rowenta i izobshto ne sum dovolna :S

# 1
  • Мнения: 70
ако трябва ОТНОВО да си купувам преса, бих се консултирала с фризьорката ми .. в салоните продават хубави преси - силни и с добри покрития.. сега ползвам Филипс ама не съм особенно доволна-всъщост пресата не е лоша ама косата ми  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 0
Моята е китайска...изправям си косата рядко с нея... Не е хубава, но...

# 3
A tazi kadeto q reklarimat v momenta po Tv,edna presa rekalmira stilist Kpanov q reklamira,mojesh da q pravish tu kaderava,tu da q zipravqsh.Imaiki predvid che hubavite presi sa skapichki okolo100lv.

# 4
  • Мнения: 4 435
Еееее,айде стига де.Използвайте я тая търсачка.През два дни нова тема,има вече сто и десет. ooooh!
И във форума се пише на кирилица.

# 5
EEE haide stiga deeeeeee.... Joy,pisha ot rabotnoto mi mqsto i nama kak da pisha na Bg,
a otnosno presta koqto reklamirat,ne znaq kak i beshe imeto ,kavo tolkova?????nqma nujda se nerviush... Laughing Slav4e_Av4e

# 6
  • Мнения: 4 435
Ама форума има правила. Wink И никой не се интересува от къде питаш.
Като нямаш кирилица,не пишеш.Ако имаш акъл,използваш кредора горе до бутон изход,и си променяш както искаш.Като не знаеш името на пресата,има търсачка и бягаш в огромната тема за преси и точно това се рекламираше,така че ще го намериш. Wink

# 7
  • Мнения: 3 830
Моята е китайска. Струва 30 лева и е с метални приставки. Розова е на цвят и е лесна за употреба. Много много съм доволна. Защипвам кичура, броя 5 секунди и е готово.

Имах преди преса за 70 лева, която нищо не вършеше. Пълен боклук беше и на петото ползване се развали.

Когато купувах новата, гледах да е с метални приставки и повече W мощност. Peace

# 8
  • Мнения: 3 830
Ама форума има правила. Wink И никой не се интересува от къде питаш.
Като нямаш кирилица,не пишеш.Ако имаш акъл,използваш кредора горе до бутон изход,и си променяш както искаш.Като не знаеш името на пресата,има търсачка и бягаш в огромната тема за преси и точно това се рекламираше,така че ще го намериш. Wink

Аха. Peace

# 9
О К бе хорица
Една сладурана ми обясни по човешки и дружелюбен начин правилата
Все пак се уточни вапроса Peace

# 10
  • Мнения: 4 068
Заключвам темата, защото има огромна такава където можеш да прочетеш достатъчно за пресите. Не е необходимо да има сто и една еднакви теми.

Общи условия

Активация на акаунт