Пипа си ушите всеки ден

  • 828
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Моето момче е на 1г. и 3м. От около 10 месечен започна да си пипа много в ушите- или бърка с пръстчета и така стой или ги натиска около ушния канал.Когато ходим на УНГ-лекар ни казват ,че са едва едва зачервени и ни изписват капки Отипакс.Но след известно време ситуацията пак се повтаря ,пак ходим на лекар и пак ни казват същото.
Уж нещата не са сериозни ,но има едно обстоятелство-аз съм с двустранна отосклероза ,започнах да недочувам към 13-годишна ,до тогава нямах никакви симптоми на оглушаване.Все се чудя дали не се случва нещо в ушичките на сина ми и не знам какво да мисля и какво да направя.Лекарите казват ,че е от ръстежа на зъбките. Thinking
Ясно е ,вие не можете да ми кажете нищо определено така от разстояние,все пак има специалисти за това ,но много бих искала да чуя ваше предположение.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Ако има истинско възпаление на ушите, ще има температура, неспокойство и болки. Много вероятно е да е просто някакъв навик още повече, след като се гледа от УНГ специалисти и те не смятат, че има нещо тревожно.

Общи условия

Активация на акаунт