"Дървени" плочки

  • 3 339
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Има доста модели имитиращи дърво. Има ли някой който си е слагал? Дали ще стоят добре за коридор newsm78

# 1
  • Мнения: 2 211
Да, сложих такива плочки, даже и в банята. Много интересно се получи.

# 2
  • Мнения: 1 849
Мисля че става много красиво. Кумовете ми си сложиха такива в банята. Едната им е дървена, а другата каменна. За коридор би стояло даже още по-добре. Ще трябва да съобразиш стените обаче.

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
Покажете и снимки, моля   bouquet

# 4
  • Мнения: 8 999
Да, стои страхотно. Не е у нас, обаче, и не мога да покажа снимки. Малко е деликатно с прехода към другите настилки, особено ако са паркет или ламинат.

# 5
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Кумците ми са новодомци ! Точно такива плочки си сложиха в банята , имитиращи дърво - тъмно и светло ......много уютна и топла баня се получи  , подкрепям идеята  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Има доста модели имитиращи дърво. Има ли някой който си е слагал? Дали ще стоят добре за коридор newsm78

Да, стоят страхотно и в коридора, и в кухнята и се връзват идеално с вратите от естествен фурнир! Peace

# 7
  • Мнения: 47
сложихме такива плочки в банята и тоалетната,поради липса на друга  прикачам снимка още от ремонтните дейности



# 8
  • Мнения: 3 376
Много хубаво стои наистина!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Снимковия материал само потвърждава думите ми! Страхотна баня, ping-pong! Peace

# 10
  • Мнения: 47
м/у другото ако не се лъжа Досев имаха едни продълговати плочки-гранитогрес имитация на дърво.Виждала съм ги на тераса наредени-много добре стоят.

# 11
  • Мнения: 1 174
Аз също съм ги виждала наредени на тераса.Снимки не мога да покажа защото са в къщата на наши приятели.Изглеждат превъзходно в комплект с мебели от ракита.За коридор също са много добър вариант,стига да се връзват с цвета или материала на вратите.

Общи условия

Активация на акаунт