против косопад

  • 15 780
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
 Rolling Eyes Здравейте.Имате ли мение за шампоана против косопад-DEFLUVAL  newsm78.И къде в Пловдив мога да го намеря.Ако имате други предложения против косопад.... Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз ползвам шампоан Прегаин и коприва на капсули.

# 2
  • зад кестените
  • Мнения: 793
маска на косата с бадемово масло                 деиства също укрепващо.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 752
Герикапс 2x1 и вит.B6 3x2.За един месец овладях косопада след раждането.Изпитана рецепта.В момента бебето ми е на 8 месеца и имам 2пръста нова косичка из цялата глава.Предполагам,че се възстановява след косопада.Може да пробваш и Мерц,но задължително взимай и желязо/таблетките,които се дъвчат по време на хранене/.

# 4
  • Мнения: 39
благодаря ви на всички,ще изпробвам някои от съветите.  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 376
Аз понеже съм против всякаква химия бих ти препоръчала някои от билковите стимуланти за коса,на Икаров имат например.
Така известната коприва също,както и маски за коса,които да си правиш сама.

Ванга също е дала една хубава рецепта-измитата коса се облива с вода от сварен бръшлян.

# 6
  • Мнения: 678
Стимуланта за коса на Икаров е много добър.
Хининова вода. Peace

# 7
  • EU
  • Мнения: 164
чемерлика- от билковата аптека. Най-доброто Sunglasses.

# 8
  • Мнения: 3 312
чемерлика- от билковата аптека. Най-доброто Sunglasses.
  но трябва де се внимава с нея  Peace    по- добре себорал форте

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Здравейте и от мен! Напоследък имам голям проблем с косопада , а виждам че тук сте споделили и някои начини да се справим с него? Бих искала да попитам от аптеките ли могат да се намерят шампоанът Прегаин и копривата на капсули? и още - как се използва чемерликата-  косата се мие с нея или....?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте и от мен! Напоследък имам голям проблем с косопада , а виждам че тук сте споделили и някои начини да се справим с него? Бих искала да попитам от аптеките ли могат да се намерят шампоанът Прегаин и копривата на капсули?
Сега виждам въпросът  Embarassed. Прегаин си купувам от аптека, коприва също. За Пловдив не знам, тук ги има навсякъде.

# 11
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз си правя маска с бадемово масло, но есен и пролет косопада е нетърпим.

# 12
  • Мнения: 547
В момента ползвам един лосион за коса на д-р Пашкулев, който е против косопад и подхранва.
Много е приятен, в състава си има различни етерични масла розмарин, мащерка, лавандула, чаено дърво .... и е изцяло с натурални съставки.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 63
Отвара от бръшлян-изпитано,действа.Не ми се вярваше след всички скъпи препарати,които пробвах.Набирам си торба листенца,една шепа измивам и варя няколко минути в 1-1,5 литра вода.След всяко миене на косата поливам с тази отвара и не изплаквам.Косата става лъскава и жива,а след третото поливане спря да пада.Дано да помогне и на вас. Hug

# 14
  • Мнения: 35
Хубаво е освен маските и лечебните шампоани да приемеш Оксибор (антиоксиданти + Q10),  Защото окапването на косата, може да е признак на т.н оксидативен стрес, а не само козметичен проблем. Съчетай двете неща

Общи условия

Активация на акаунт