С какво ароматизирате дрехите в гардероба?

  • 11 240
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Имаме нов и миризмата на дървото е леко странна.
Лошото е,че дрехите вече не миришат на хубаво когато ги извадя оттам.

Вие какво използвате и от кое сте най-доволни?

# 1
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Мисля, че Глейд имаха тякакви ароматизатори за гардероби. Иначе аз разчитам на аромата на омекотителя.

# 2
  • Мнения: 1 186
Мисля, че Глейд имаха тякакви ароматизатори за гардероби. Иначе аз разчитам на аромата на омекотителя.
И аз така Peace

# 3
  • Мнения: 677
Слагам отворени два,три любими сапуна. bowuu

# 4
  • Мнения: 490
и аз използвам сапуни, но за по-бързю ефект може да напръскаш кърпичка с парфюм или най-добре с етерично масло  ( само няколко капки защото е много силно) веднага ще се почуства  аромата

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
В Комо-то,  мисля че беше, имаше едни торбички с най-разни аромати, някои бяха много приятни, те може да ти свършат работа. Друга идейка е да сложиш на няколко места в гардероба треволяк с приятен за теб аромат нпр. мента, лавандула, мащерка... или каквото там ти харесва /в някакво платче или марличка, че да не си тупаш дрехите преди обличане/ та да "поеме" каквото има да се измирисва от гардероба.
Ароматизатори от типа на Глейд не ползвам вкъщи, омекотители също избягвам, в гардероба м/у дрехите мушкам сапунчета.

# 6
  • Мнения: 2 498
Аз използвам тези-розовоя ми допада най-много Peace

# 7
  • На село
  • Мнения: 873
Използвам ароматизатори на "Българска роза" - Карлово. Пакетчета със зрънца представляват и са доста трайни. Има 10ина вида аромати.

# 8
  • Мнения: 1 783
Омекотителя за дрехи спомага, но наи-вече разчитам на любими сапуни....Касиопея,Рефан или Фа.
В Касиопея продават торбички с нарязани парченца сапун, те също са удачни.

П.П. Не бях виждал бг роза аромати за гардероб но задължително ще си купя понеже я обожавам,което ме подсети пък че не съм и ползвал скоро такъв сапун и трябва веднага да реша този проблем  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 218
имам си храст лавандула в двора - режа си и си слагам в хартиена кисийка - 2 в 1 - хем мирише, хем против молци  Wink

# 10
  • Мнения: 109
Аз използвам тези пликчета за гардероба - вътре са три
http://www.twenga.fr/offre/8017/9066549268828159152.html

и тези продукти

http://www.twenga.fr/marque/10167-Cajoline.html

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
На райд против молци лавандула за връхните дрехи и специални торбички за ароматизиране на гардероб от шифон с ароматните сапуни на Касиопея.

# 12
  • Мнения: 1 558
Ами при бельото си слагам сапуни, обикновено Дав.
При дрехите на закачалки или или торбички с лавандула.

# 13
  • Мнения: 8 999
Омекотителят достатъчно ароматизира дрехите, та не се налага да ползвам нищо допълнително. При теб обаче проблемът е, че самият ти гардероб мирише лошо - може да използваш онези ароматизатори, които поглъщат неприятната миризма /мисля, че Глейд имаха такива/, а най-добре да държиш отворени вратите на гардероба. Постепенно миризмата му ще си отиде.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Навсякъде между дрехите слагам ето това


Тези пакетчета на Raid са по принцип за молци, но имат страхотен аромат лавандула и кедър  Peace
Купувам ги от Метро и доста време траят, периодично ги сменям.

Общи условия

Активация на акаунт