Добре дошли на всички тук

  • 3 895
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Здравейте майчета!
Да ви е честит форума и дано намирате една сред друга утеха на изтерзаните си души!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Честито за форума !
Дано има все по - малко нуждаещи се от него !
А на тези , които ще намерят тук своето място - пожелавам утеха и спокойствие и след време да потърсят място из другите форуми !
Прегръдка от мен !

# 2
  • Мнения: 7 831
Честито, момичета! Желая ви да намерите тук нужните ви утеха и разбиране. Успех  Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 4 068
Честит нов форум!
Преживяла съм две такива загуби и зная много добре колко е тежко. Надявам се тук да намерим нужната ни подкрепа и утеха и скоро да намерим своето място и в другите форуми!

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ето 4е наи сетне и ние си имаме своя кът,благодаря на вси4ки за подкрепата  bouquet

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито форумче!

Пожелавам на всеки да манери спокойствието от което има нужда!


И не ми се сърдете, но ми се иска колкото може по-малко хора да имат нужда от този форум!

Желая ви много щастие! Hug

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честит нов форум и....да има по-малко регистрирани в него!
Важното е,че тия, които намират тук свое кътче знаят ,че имат обичта и подкрепата на всички останали!

# 7
  • Мнения: 4 212
Здравейте на вси4ки. Най после си намерих мястото. Надявам се, 4рез взаимната ни съдба тук, на това място да можем да намерим спокойствие, утеха и подкрепа.
Не по малко се надявам да няма пове4е загуби и гор4иви сълзи за никой от нас.
Прегръщам силно вси4ки които пишат тук и благодаря на мамма за новият форум.
На нашата модераторка една целувка   bouquet

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Честит нов форум.
Не ми остава нищо друго освен да напиша същото, като другите момичета по-нагоре: дано по-малко хора се нуждаят от този форум Praynig

# 9
  • Мнения: 318
Здравейте и от мен!!! На всички , които се преживели тежка загуба искам само да кажа горе главата, много кураж и сила, силна воля и желание да се преборим с болката...дано наистина има все по-малко хора които да се нуждаят от този форум..

# 10
  • София
  • Мнения: 717
Честит нов форум!
Искрено се надявам все по-малко родители да имат нужда от него, а на преминалите през това трудно и мъчително, психически и физически състояние, да мислят позитивно и да ги съпътстват положителните емоции навсякъде!

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Честит форум!
Радвам се ,4е се появи на бял свят ,заЩото тук много от нас ,Ще намерят по някакьв на4ин малко утеха.

# 12
  • Мнения: 6 472
Честит форум! Flowers Rose
Горещо прегръщам всички, които някога ще изпитат нуждата да пишат тук!

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано помогне на всички имащи нужда!

# 14
Честито ангелско местенце.
Нека посещенията тук да са минимални  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт