Коя лаборатория за изследване на щитовидни и полови хормони?

  • 13 963
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Трябва спешно да пусна изследвания на щитовидни и полови хормони.
Моля Ви кажете в София на  коя от  лабораториите  може да се вярва?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 639
ами Цибалаб http://www.cibalab.com/
и Кандиларов http://www.kandilarov.com/
са с добро име според мен и са доста препоръчвани от лекарите
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 4 000
Кандиларов, Бодимед

За Цибалаб имам едно на ум

# 3
  • Мнения: 151
Майчета, дайте ориентировъчна цена за хормонални изследвания не през касата/ към някоя от посочените лабораторий.

# 4
  • София
  • Мнения: 639
peyton, на сайтовете им има цените на всички изследвания, които правят  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 686
Попадам късно на тази тема, защото се ровя за мненията ви именно за Кандиларов.
И понеже вероятно след мен и други ще търсят, искам да се включа с едно предупреждение.
Наскоро изследвах щитовидни и гинекологични хормони. За Цибалаб не чух една добра дума, а напротив. Затова отидох в другата ми позната - Кандиларов.
Днес обаче с изследванията бях при двама много добри ендокринолози - категоричното им мнение е, че нито Цибалаб, нито Кандиларов са добри места. Препоръчаха ми университетската лаборатория към Ендокринологията, както и Бодимед и някаква друга лаборатория на Солунска - някъде около пресечката с Борис.
Всеки решава сам за себе си, но реших да ви предупредя на каква информация аз се натъкнах.
Между другото, като ми взимат пак хормони, ще ги сравня с Кандиларов и ще ви пиша (дано не забравя  Tired), защото може и неправилно да ги очерняме.
Успех и здраве на всички! Peace

# 7
  • Мнения: 902
mili, какво стана с Кандиларов? какви са ти отзивите? аз си мисля за Диагностично-консултативен център "СВЕТА СОФИЯ" на бул. България, но до сега не съм чувала някакви отзиви за тях. Правят доста изследвания - с това ме впечатлиха newsm78

# 8
  • Мнения: 677
И аз очаквам включване.
Всичко пуснах в Кандиларов и ми излязоха перфектни резултати...сега ме претеснихте,че не били коректни. ooooh!Да не говорим,че дадох над 200лв. Sick

# 9
  • Мнения: 1 795
Допреди 2 години ходих при един от най-добрите ендокринолози, той ми препоръча Бодимед като най-добра Peace

# 10
  • Мнения: 686
Още не съм имала време да си повторя изследванията в друга лаборатория. Може би до края на седмицата обаче ще го направя и ще ви пиша относно Кандиларов.

# 11
  • Мнения: 902
аз да побутна темата. За бодимед нямам добри отзиви: от 5 хормона и 5те се оказаха 'уж' леко завишени, да бяха 2-ок, напълно щях да се съглася ooooh! после си направих в Кандиларов, там се прескачахме един през друг #2gunfire но хормоните поне бяха Ок.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
И аз да споделя опита си. По принцип ходя в Кандиларов и Циалаб, защото с ми най-близко, въпреки че ендокринолозите и гинеколога ми винаги настояват за Бодимед. По време на бременността трябваше всеки месец да пускам ТСХ и го правех само в Цибалаб. И така докато в 8-ми месец изведнъж хормонът изненадващо подскочи. Според док нямаше никаква логика това да стане изведнъж в късна бременност, заяви че е вероятна грешка и каза да го повторя само в Бодимед. Оказа се прав..... Така след два дни хормона се оказа отново в норма. Следващия месец продължи да е в същите стойности както от началото на бременността. След време попитах и гинеколога ми по въпроса и той обясни, че Бодимед е лаб., специализирана в ендокринологичните изследвания. Поясни, че лабораториите не могат да си позволят да са добри във всички изследвания и залагат на една или две области- например ендокринология или биохимия и съответно е възможно да допуснат повече грешки там, където нямат достатъчно добра техника.
Та това знам аз  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт