Усещат ли бебетата отрицателната енергия у хората?

  • 4 769
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 388
Здравейте,

Дъщеря ми реве страшно от един човек (гаджето на сестра ми), с когото не се харесваме особено, но по стечение на обстоятелствата живеем под един покрив. Все пак нямаме много контакти и може би затова тя не е свикнала с него, но когато го види се разревава на опитите му уж да я разсмее с разни физиономии или пък дори само когато и се усмихва. Започнах да се чудя възможно ли е тя да е усетила някаква отрицателна енергия в този човек и затова да реве? Понякога си мисля, че той не се радва толкова на бебето, а по-скоро му е досада, че трябва да се съобразява с него newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Не мисля. Като гледам възрастта на бебето по-скоро вече започва да разпознава чуждите хора и е нормално да плаче.

# 2
  • Sf
  • Мнения: 978
Като гледам възрастта на бебето по-скоро вече започва да разпознава чуждите хора и е нормално да плаче.

По-скоро това е отговорът.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Разбира се, че не могат да разпознават лоша енергия - още повече, че няма подобно понятие.
Но могат да разпознават обкръжението си - мама, тати, баба - изобщо, хората, с които са близки и на които могат да разчитат и да проявяват страх от останалите.
Могат, също така, да "усещат" кой харесва деца и кой не - разбира се, това не е някаква специална свръхестествена способност, възрастните също я имат. Да преценяват кой ги харесва, де.
Могат и да преценяват кои са хората, които мама не харесва или от които се страхува. Все пак, били сме маймуни - социални животни...

# 4
  • Мнения: 9 973
и аз мисля,че вече разпознава чуждите от обкръжението Peace

# 5
  • Мнения: 61
В защита на думата енергия!!!!

 А тя тази  "отрицателна" (какво носи заряда?) енергия каква е? Кинетична, потенциална, механична, термична, вътрешна, атомна, йонизираща, магнитна, електрическа... да ме простят няколкото вида, които пропуснах. Щото ако е термична например, със сигурност я усеща.

 Ако всъщност имате предвид отрицателна емоция или нагласа, това са две съвсем различни думички, нали?

# 6
  • Мнения: 681
Усещат я да,както започват да нервничат ,согато и ние сме нервни  Peace

# 7
  • Мнения: 3 869
Бих те посъветла да пуснеш въпроса си в алернатината тема към Здравния справочник - там ще намериш коментари каква енергия, как точно влияе, как може да проследи и пр. До неотдавна много хора не вярваха, че има такова нещо като биополе - преди да бъде "заснето" с подходяща апаратура. Сега снимките ги има навсякъде и едва ли някой се съмнява.
Децата са много чувствителни към чуждите енергии (по-скоро биополета, макар малките бебета да са чувствителни и към други енергии). Не случайно се казва че до 40 дни детете не се извежда или поне се държи далеч от непознати и по-малко познати.
На 5 месеца вероятно е комбирация от фактори - детето плаче от по-малко познати хора, усеща твоето "напрежение", самото то има неприятно усещане от този човек (не е задължително обаче).

# 8
  • Мнения: 488
Бих те посъветла да пуснеш въпроса си в алернатината тема към Здравния справочник - там ще намериш коментари каква енергия, как точно влияе, как може да проследи и пр. До неотдавна много хора не вярваха, че има такова нещо като биополе - преди да бъде "заснето" с подходяща апаратура. Сега снимките ги има навсякъде и едва ли някой се съмнява.
Децата са много чувствителни към чуждите енергии (по-скоро биополета, макар малките бебета да са чувствителни и към други енергии). Не случайно се казва че до 40 дни детете не се извежда или поне се държи далеч от непознати и по-малко познати.
На 5 месеца вероятно е комбирация от фактори - детето плаче от по-малко познати хора, усеща твоето "напрежение", самото то има неприятно усещане от този човек (не е задължително обаче).
Peace

# 9
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Има хора, които не са любими на бебетата, по каква причина - не знам.От нашия съсед  реве мойта, ревало е внучето му и всички срещали го бебета по думите на жена му. Thinking Иначе той се държи много мило, но ....

# 10
  • Мнения: 1 554
разпознават да,сина ми се скъсваше да реве от единия си дядо (свекър ми) и сега се дърпа от него,не е добър човек Peace

# 11
  • Мнения: 388
И те като възрастните харесват и нехаресват даден човек. А от какво се поражда това нехаресване трудно може да се каже.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Да, усещат бебетата отрицателната енергия на хората.Това е моето мнение.Като всеки човек и бебето усеща фалшивата радост, която демонстрират  някой хора. Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
По скоро съм склонна да вярвам, че децата усещат притеснението и нервността на майка си, но чак пък отрицателна енергия от чужди хора Rolling Eyes - не ми се вярва.

# 14
  • Мнения: 4 345
Глупости на търкалета.Моята  пищеше от всички,значи ли че са зли и само аз- ангелче Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт