Имате ли проблеми с втора бременност ?

  • 3 719
  • 54
  •   1
Отговори
Здравейте,сега съм във втори месец (втора бременност) - хемоглобина ми е под норма още в началота на бременността и се чувствам много зле - постоянно ми се вие свят . Първата бременност се чувствах страхотно,с висок хемоглобин.Вие как се чувствате? Laughing

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 13:04 от nelina84

# 1
  • Мнения: 422
Ужасно се чувствам, както и първата бременост. Въпреки, че хемоглобина ми е наред горе-долу 4 месеца ми се виеше свят. вече съм в 6-я месец и още ми се гади и повръщам. Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 5 745
Хемоглобинът и на мен ми е нисък, започнах с доста под нормата този път  Rolling Eyes В началото повръщах, преди не. А да не говорим, че сега съм много по-изнервена, бъдещия батко допринася за това  Blush Първата бременност също ми беше ревлива, но тогава Аз бях центъра на света  Blush , сега има друг  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 960
чувствах се както при първата-не ми е ставало лошо,не ми се е гадило ,не съм имала проблеми с кръвна картина,кръвно.....качих 7-8 кг.за цялата втора бременност/при първата 10 кг./Не съм била нервна или  ревлива нито първия нито втория път ,обичах много да си поспивам Peace

# 4
  • Мнения: 498
Разликата при втората беше ,че ми ставаше в началото малко лошо.Иначе и двете бременности не съм имала проблеми

# 5
  • Мнения: 566
С първата си бременност нямах никакви проблеми ( нито здравословни нито психологически Grinning),но сега е точно обратното ,от самото начало съм с много ниско кръвно ,постоянно гадене и киселини и много чувствителна .Немога да си обясня защо е така.

# 6
  • Мнения: 1 027
Така жестоко ми се спи, особено по това време  Tired И през първата бременност бях така.

# 7
  • Мнения: 1 734
И при двете бременности прилошаване, ниско кръвно, зверско повръщане и контракции след 5-ти месец. Мислех, че втората ще е по-лека, но тя дори ме изненада с допълнителни `екстри`  Rolling Eyes
Положителното в случая, е че съм доста по-спокойна

# 8
  • София
  • Мнения: 529
Първата ми бременност беше прекрасна, абсолютно никакви оплаквания и неразположения. С втората проблемите започнаха още в 9-тата седмица. То не бяха утрогестан, инжекции прегнил, болничен престой, контракции... Сега към края е почти нормална, ако не броим контракциите. Не знам на какво се дължи, но така или иначе важен е крайния резултат  ylinfant

# 9
  • Мнения: 8 999
И двете бременности ми бяха абсолютно еднакви - и с лошото, и с хубавото.

# 10
  • Мнения: 11 607
Нямала съм проблеми с бременностите си. Имаше период, в който сутрин не ми бе добре, виеше ми се свят, но бързо отмина. Като цяло и по принцип общо взето без проблеми.

# 11
  • Мнения: 45
Първата бременност беше много лека - никакви проблеми.
Втората бременност - нисък хемоглобин, гадене, контракции, депресии.

# 12
  • Мнения: 3 211
през първата бях сравнително добре, само от 7 месец почнах да вдигам кървно.
а сега почнах още от 2 месец да вдигам.
чувствам се много по-зле, много ми е тежко, имам страхотно главоболие, изпитвам слабост и немощ, нямам търпение да свършва вече, а имам още толкова Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 187
Разликата при втората беше ,че ми ставаше в началото малко лошо.Иначе и двете бременности не съм имала проблеми
И при мен беше така.

# 14
  • Мнения: 2 090
Да,втората ми бременност не е толкова безпроблемна,колкото първата.Първата беше песен,сега-ниско кръвно,леки неразположения,болки в корема от време на време,контракциии,главоболие....Надявам се с напредването на бременността тези неща да отшумят.Сега съм запозната с доста повече неща за бременността(отколкото първият път),и съответно страховете ми са повече Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт