Да заменя ли БТК с Кейбълтел - 3 в 1

  • 1 739
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 341





Момичета,искам вашето мнение за тази ТВ.
Сега имат промоция - безплатно включване.
Предлагат интрнет;ТВ и стационарен телефон със 150 безплатни минути.
Та питането ми е относно :
1)  интернета - доволни ли сте от него и дали прекъсва често подаването на сигнала
2)  стационарния телефон - дали има надписвания на разговори както в БТК (свободни съчинения).На мен лично ми дойде до гуша от БТК....
Чакам вашите коментари и съвети.
Благодаря!

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 17:14 от рени55

# 1
  • Мнения: 196
Интернет-не!!! Пък и до колкото разбрах ще се сливат с Евроком Confused

# 2
  • Мнения: 47
чувала съм ,че съпорта им е много зле..

# 3
  • Мнения: 3 830
Не знам Кейбълтел как са, ама БТК са повече от ужасни. Работих в офис, където нетът беше от БТК и не мога да Ви опиша колко разправии имаше. В никакъв случай не избирай БТК. ooooh!
Вкъщи съм си на СитиЛан и нямам проблеми, много съм доволна. Вярно, че имам само и-нет, но поне е качествен. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 341






Аз от нета на БТК съм доволна,но ми омръзнаха техните надписвания
за проведени разговори- то не бе Варна;Добрич;Плавдив,но последният път прекалиха - импулсни телефони !!!!
Та за това искам съвет !

# 5
  • Мнения: 645
аз съм с нет на бтк за сега сме много доволни и от тел. и от нета,даже са и коректни за мое учудване пу-пу

# 6
  • Мнения: 143
Аз съм с трипъл плей пакет на Кейбъл Тел и съм много доволна но съм във Варна  не знам дали има някакво значение всъщност newsm78 но до сега съм нямала проблеми  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
На 2-ри декември ще дойдат да ми пуснат Трипъл плей, ако можеш да изчакаш до тогава ще ти кажа как е Grinning. Дано не съм се прецакала, защото договора им е едногодишен.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 341






Люта чушка, аз затова съм пуснала темата - за да видя дали са доволни от стационарния телефон (не само нета).Да знам дали да се прехвърля към тях,дали си заслужава...
Ти имаш голям кураж да се преместиш без някакви отзиви.....

# 9
  • Мнения: 1 712
Съседът работи в Кейбълтел и от него знам,че интернета им е ужасен.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Да, така е, хвърлих се с главата напред, но видях, че цените на тел. разговори са добри. Сега ще видим как е. Все пак трябва да има луди глави като мен, за да разказват после Wink.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 341








Валя 78, огромно благодарско!!!!

# 12
  • Мнения: 1 712
Ние иначе сме на аналоговата на Кейбълтел и не е лоша.Пробвах цифровата,но не намерих разлика и се отказах.И това при положение,че сме с нов голям и хубав телевизор.Плюс това на цифровата почти всички хубави програми се заплащат допълнително и таксата на месец става много висока.

# 13
  • Мнения: 1 632
Аз ползвам БТК, но имах много разправии преди да спра изходящите.
Минахме на такса 7лв и си инсталирах just voip.
Сега говоря по 300мин. на седмица безплатно, с всички стационарни телефони дори с други страни.
И само 20лв за 4 месеца.
Вече не се ядосвам с надписани сметки.
 

# 14
  • София
  • Мнения: 1 341








Ние сега спряхме изходящите,но аз се побърквам като знам,че не мога да въртя....
Ивка-щастливка, какво е just voip? От кога го ползваш? Може ли повече инфо за него?
Аз тъкмо си мислех да си взема сим карта на Вивател....
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт