задължително ли е...

  • 2 442
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте моми4ета!Искам да ви попитам задалжително ли е когато има бременност базалната температура да е по-висока от обикновено?Зна4и след цикъла поддържах 35.9 , 36.1 , 36.2...а по време на цикъла-36.5, 36.4, 36.6.Сега трябва да ми доиде на 21.11 и се 4удя защо поддържам температура 36.7,-по висока от обикновено.Дали не се дължи на това 4е трябва да ми доиде цикъла или пък на евентуална бременност,което е по малко вероятно защото нямам симптоми на бременност

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 10:35 от joroextremer

# 1
  • София
  • Мнения: 1 946
Според мен високата температура е признак на възможна бременност. Защо просто не си направиш един тест?

Не е задължително да имаш симптоми на бременност. Аз нямах. Беше много желано, но неочаквано. (в смисъл, че точно в този месец най-малко съм се надявала, а то...)

# 2
  • Мнения: 77
Много ми е рано за тест.Ще из4акам известно време

# 3
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами писала си, че трябва да ти дойде днес. Баш си е време за един sure check, мен ако питаш.
Дано е най-желаното!

# 4
  • Мнения: 3 641
Според мен не е гаранция. Прояви още малко търпение и после най-добре кръвен тест Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Ето моята графика, ако с нещо ще помогне.
Направих три уринни в деня, в който трябваше да ми дойде и бяха с ясни втори черти. Понеже много исках бебе, направих и кръвен за да съм сигурна. Той потвърди най-хубавото.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=72886

# 6
  • Мнения: 975
Може да ти е висока БТ и до  деня на цикъла и следващият ден да спадне.При мен е така понякога.Надявам се при теб да е висока заради бременност.Направи си един тест утре сутрин и ще разбереш.Успех.

# 7
  • Мнения: 421
Ами писала си, че трябва да ти дойде днес. Баш си е време за един sure check, мен ако питаш.
Дано е най-желаното!
newsm10      утре сутринта направи един тест.

П.С. Саксофонче графиката ти не се отваря. Моля те пусния пак.
 

# 8
  • София
  • Мнения: 1 946
П.С. Саксофонче графиката ти не се отваря. Моля те пусния пак.
 
  Линкът си е верен, но и на мен не ми се отваря, ако не съм логната, пък в същото време съм отметнала, че желая графиките ми да са видими. Може би защото не е актуалната за момента графика..?

П.С.2 Открих начин! Отиваш на графики на потребители - >  http://calendar.zachatie.org/work/DisplayOtherUserGraphicsSelectUser   Аз съм потребител momomo



СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА УТРЕ!  Praynig

# 9
  • Мнения: 800
Момичета,
След овулацията базалната, а и аксиларната (измерена под мишницата) температура се повишават. Това се дължи на увеличеното ниво на прогестерон. Прогестеронът е често определян като "топъл хормон", защото води до по-висока температура по време на третата фаза от цикъла - лутеалната (между овулацията и менструацията). Повишената температура след овулация е нормална реакция на женския организъм и се среща при всички жени с нормален цикъл. В никакъв случай преди да е настъпило закъснение не може да се счита, че повишената температура означава наличие на бременност. Ако обаче повишената базална температура се задържи и липсва менструация, тогава вече съмненията за бременност са напълно основателни. Домашният тест за бременност ще даде отговор.
 

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
Тест му е майката.

# 11
  • Мнения: 77
Ами ве4е съм с 1 ден закъснение,което нищо не озна4ава и смятам да из4акам поне 1 седмица до теста.Ина4е температурата си я поддържам 36.7-8 орално мерена,по-вискока от обикновено.

# 12
  • ЕН
  • Мнения: 543
joroextremer пожелавам ти  EFP и стискаме палци всичко да е ок  Praynig Hug

# 13
  • Мнения: 77
искам да ви попитам дали орално мерена температура е по-ниска отколкото вагинално?

# 14
  • ЕН
  • Мнения: 543
мисля че оралната трябва да е с по високи стойности но попитай в тази тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67819.0  определено момичетаще ти отговорят повече на въпроса ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт