Как да науча кърмачето да спи ПОНЕ три часа нощем?

  • 456
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Това ми е второ бебе,мислех,че много неща съм научила.....грешала съм.От два месеца някъде суче нощем през един,помякога през половин час.Иска да спи със зърно в устата вместо залъгалка,само като го изпусне за момент и се събужда Shocked.Каката я кърмих до две години,будеше се няколко пъти да суче,но суква и заспива,не съм се чувствала недоспала никога,а бебето повече суче,отолкото спи.Започна вече да ми се вие свят,забравям важни работи,не мога да обърна пълноценно внимание и на Ния...
Има ли някой,който е намерил магическо решение или да си трая и да стискам зъби?

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:42 от Bili

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Ще следя темата, дъщеря ми е абсолютно същата, не само през нощта, а често и през деня - заспива на гърда, само да се поразмърда и трябва да й дам цица за да заспи пак, иначе се буди, и реве.
Надявам се да споделите опит.  Praynig

# 2
  • Мнения: 184
Привет, три часа са много амбициозна цел Laughing, на мен най- тежко ми стана когато към описаната картина се добави и тръгването на бебето нанякъде. Както си "спи" и след 15-30-45 минути си вдига дупето и тръгва да пълзи, изправя се. Изчетох няколко метода, но съм опитвала само с един. За другите просто нямам сърце. Веднъж оставих мъжът ми да се оправя с прословутото шише вода и стана ужасно, ужасно, отказахме се веднага.
По същество, това, което ми помогна, беше мама терапията.
http://www.biberonbg.com/info/maichina_hipnoza.htm
Още от първата нощ стигнахме до 4-5 събуждания, и то такива, които не ми пречат да се наспа.
Аз самата съм малко уплашена от това, че е хипноза. Съветвам те да подходиш достатъчно критично. Аз се осланям на интуицията си, защото и през другото време говоря на бебето си в духа на "моето хубаво момченце, моето умно дете" и т.н. Заради това се надявам, че не правя нещо лошо.

# 3
  • Мнения: 1 404
Лавиния ,много ти благодаря HugАз редовно правя мама терапия на каката,когато е болна,как не съм се сетила да пробвам с бебето newsm78
Аз самата съм малко уплашена от това, че е хипноза.
И аз бях малко резервирана в началото,но после се зарадвахме от резултатите и сега ако кихне два пъти вечер мъж ми сам почва да търси тетрадката LaughingДано,дано помогне и за бебето,че наистина трудно издържам вече Praynig

Общи условия

Активация на акаунт