Бебета и терлички - въпрос

  • 3 344
  • 62
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Носят ли бебетата ви терлички и как успявате да ги задържите на краката им? Бабите са наплели много и различни, но моята пикла бързо ги събува и непрекъснато са й голи краката (е, по чорапки/ританки).
Става дума за терличета от този тип:

# 1
  • Мнения: 4 496
Хм, редовно ги намирах да висят на ританките, а те самите- свлечени надолу. С риск да обидя бабите, им казах, че няма смисъл да плетат.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 554
не съм му обувала такива чудесии Laughing

# 3
  • Мнения: 1 674
На мястото на връзките слагаш ластик/плосък/,така че хем да не му е стегнато крачето и да се очертава,хем да не му е хлабаво.Аз така правя.А може би мамите ще ти дадат и други идеи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
Ама как не съм се сетила за ластик бе!  ooooh!

А иначе ми харесва да ги обувам, защото мисля, че топллят повече от платнените. Когата са на крачето, де.

# 5
  • Мнения: 451
И на двете си деца съм слагала и слагам терлички ( е на баткото вече слагам и пантофки)  Peace

# 6
  • Мнения: 2 374
Слагала съм и друг е въпросът,че едвам и ги задържам на краката.

# 7
  • Мнения: 745
Докато беше малък носеше терлички.Според мен нищо не може да стопли по добре стъпалцата,а нашите бяха доста често студени.За задържането сега се сещам,че често пъти не се получаваше.Ама какво да се прави,нали си нямам друга работа-Той ги изхлузва,аз ги слагам на краченцата и така.

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Миналата зима като беше бебе спасявахме положението с термочорапки - само тях не събуваше.

# 9
  • Мнения: 789
Обувах му терлички,трудно ги задържаше на крачетата.А как не съм се сещала за ластичетааа... newsm78.

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Слагала съм и друг е въпросът,че едвам и ги задържам на краката.
и аз така, до 4-5 месеца, защото после става война и постоянно събуване и обуване Outta Joint

# 11
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Аз обувам на дъщеря ми терлички,защото са с връзки и по трудно ги събува от другите.Засега не съм имала този проблем,тоест събува ги,но рядко.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз обувам на дъщеря ми терлички,защото са с връзки и по трудно ги събува от другите.Засега не съм имала този проблем,тоест събува ги,но рядко.

Ами те и нашите са всичките с връзки. Връзвам ги понякога даже доста стегнато и пак без ефект. Нали през повечето време лежи по гръб и като рита си ги изхлузва...  Tired


Ама още утре отивам за ластици! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 468
Аз слагах по-дебели чорапки (вместо терлички) върху ританките и тях трудно ги събуваше. Като беше под три месеца пък слагах чорапките под ританките. Сега вече е с терлички с гумени топченца отдолу да не се хлъзга - не им обръща много внимание, само когато много се отегчи се сеща за тях Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 172
Да, обувам и терлички в по-студено време  Peace Моята баба и е наплела един чувал  Whistling  Имат си връзки,които завързвам отзад на крачето,иначе ги развързва  Crazy Идеята с ластика е много добра,само че ме мързи да я осъществя.Трябва да накарам майка ми да се заеме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт