Носихте ли си някакво обезболяващо в болницата след секцио?

  • 2 097
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Спомням си навремето съм чела за обезболяващо, подходящо след секцио, което не преминава в кърмата, но не помя какво беше. Аулин ли...?  newsm78
Някой беше споменавал и за някакви хомеопатични, но пак ми излезнаха от главата, едното май беше Хиперикум.
Помагайте със съвети, че не ми е лесно с тази склероза.  Crazy

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз не съм си носила нищо,защото ме оперираха непланирано,но на место ми даваха мисля,че беше течен аналгин не съм сигурна.Раждах в Шейново пред почти 7мес.

# 2
  • Мнения: 109
Нищо не носих преди 6мес.Родих за втори път със секцио и сега според мен обезболяването беше много добро.Но това вече е до човек, каква болка може да търпи.Родих в "Св.София"


# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
В болницата поставят всияко необходимо. Но ако имаш болки/дай Боже да нямаш Simple Smile/ близките ще ти донесат. Аз лично нищо не съм пила, защото не ме е боляло. Стискам ти палци Peace

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
СОЛПАДИН се казва вълшебното хапче! Горещо ти го препоръчвам! newsm10

# 5
  • Мнения: 463
Тук в Англия,ми даваха Парацетамол за обезболяване,след секциото,действаше ми.

# 6
  • Мнения: 948
Аз нищо не си носих,защото ме оперираха по спешност,но гинеколожката казала на мъжа ми да ми донесе Профенид.Подейства ми добре,сравнение с течния аналгин....

# 7
  • Мнения: X
Не, обезболяването с течен аналгин ми беше напълно достатъчно, ако си искаш допълнително също дават, раждах в Шейново.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 767
Солпадеин,вземи си от разтворимия,така или иначе се налага да се наливаш с вода! Peace

# 9
  • Мнения: 2 066
Не съм си носила нищо, в болницата слагат, ако поискаш може и допълнително

# 10
  • Мнения: 46 434
Не, обезболяването с течен аналгин ми беше напълно достатъчно......

И аз така Wink За Аулина не знам, аз за менструални билки съм го пила и не ми действаше, но моите бяха много силни преди раждането.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нищо не си носех и си умрях от яди от болки  Close!

НЕ  Naughty ми бяха достатъчни обезболяващите от самата б-ца(МА)!


Щом момичетата ти препоръчват Солпадейн - сложи си един в багажа! Няма да ти натежи Wink

# 12
  • Мнения: 480
СОЛПАДИН се казва вълшебното хапче! Горещо ти го препоръчвам! newsm10


Подкрепям с две ръце! newsm10 newsm10

Това ме спаси и мен (особено от главоболието от упойката). Непременно си вземи няколко да имаш!

# 13
  • Мнения: 218
Не съм си носила нищо, в болницата слагат, ако поискаш може и допълнително
newsm10 newsm10 newsm10

# 14
  • София
  • Мнения: 1 062
Солпадеин. То това си е чист парацетамол, но помага много. И за глава, и за корем. Но разтворим си вземи.

Общи условия

Активация на акаунт