закъснение след дуфастон

  • 1 795
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравей те момичета, имам нужда от вашата помощ, ако на някои му се е случвало нещо подобно да ме окуражи малко. Правих стимулация с костилбегрит всичко беше наред фоликула се спука ние много се постарахме и от 16 до 25 ден трябваше и  да пия дуфастон. Проблема ми е че друг път след дуфастона ми идваше. Този месец вече 2 дни ми закъснява, но за съжаление направих 2 теста престо и двата са отрицателни Cry На някой слъчвало ли му се е подобно нещо, притеснява ме че от 10 дни ме наболява корема а преди не ми се е случвало. Мислите ли че има смисъл да се надявам нещо да е станало или да не чакам повече и да отивам на лекар. Може ли закъснението да е свързано с ПКЯ.   

# 1
При мен лично, винаги след стимулация за инсе и прием на дуфастон ми закъснява с около седмица. Чудно, но факт. Колко ли пъти съм правила тестове, прегледи, надежди и накрая поредното разочарование. Така е при мен, не знам защо. В цикъл без дуфаснот съм редовна. Желая ти чудото да се е случила, ако не просто изчакай. Ако имаш притеснения ги сподели и с лекаря си.

# 2
  • Мнения: 975
Направи си кръвен тест.Дано  имаш хубави новини.
И аз когато съм пила Дуфастон до 3-4 дни след спирането му цикъла ми идва.

# 3
  • Мнения: 767
Последния път когато пих дуфастон ми закъсня 13 дена .Дотогава колкото пъти го бях пила ми идваше на 3 ден след спирането му,не можах да разбера защо така се получи.Според мен най добре си направи кръвен тест за по сигурно.

# 4
  • Мнения: 869
На мен ми е закъснявало с 2 седмици,но това не означава че не си бременна.Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт