ликьор лимончелло

  • 1 970
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 321
[/c
olor]  ,търся рецепта за ликьор- лимончелло

# 1
# 2
  • Мнения: 27 524
Е, хайде стига, де, какво е това, през ден пускаш едно и също  Twisted Evil  Stop

# 3
  • Мнения: 3 830
Ммм, помня го от Италия, ама нямам идея как се приготвя.
Страхотен е на вкус. Hug

# 4
  • Мнения: 321
много ви благодаря за информацията за лимончелото. извинявам се ако съм ви изнервила с повтарянето ми, а виждам ,че е така но съм нова и не се справям още много добре . МОЛЯ ПРОСТЕТЕ МИ АКО И В БЪЩЕ ПРАВЯ ГРЕШКИ.  колкото до рецептата още днес ще са направя ,задължена съм на търпеливите и ще се реванширам с някоя от моите рецепти

# 5
  • Мнения: 1 906
Подсетихте ме, че имам една бутилка от Италия, но и рецептите заслужават внимание и май ще се пробвам. Благодаря!

# 6
  • Мнения: 89
darinchot - не се притеснявай че пускаш често едни и същи въпроси. В крайна сметка търсиш информация и трябва да я получиш. А на когото не му се четат твоите въпроси - да не ги чете. Хич да не ти пука от реакции. Peace

# 7
  • Мнения: 321
 О,много ти благодаря за разбирането. Страшно се мила. Откакто влизам във форума все някой за нещо ме коригира или ми се кара. не предполагах,че има толкова изнервени мами Rolling Eyes Влезнах в един италиански форум/защо не се сетих по рано/ и там момичетата бяха много толерантни и отзивчиви, та имам вече оригинална рецепта ,т.е поне 10 за лимончело. целувчици

# 8
  • Мнения: 27 524
 Laughing
Пускането през ден на три еднакви теми е в разрез с правилата на форума. Пък на който не му харесва - да не пише  Wink

# 9
  • Мнения: 4 433
Е, хайде стига, де, какво е това, през ден пускаш едно и също  Twisted Evil  Stop
Joy

# 10
  • Мнения: 321
Laughing
Пускането през ден на три еднакви теми е в разрез с правилата на форума. Пък на който не му харесва - да не пише  Wink
напротив ще пиша, а на който не му харесва да не чете  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт