А решихте ли вече как ще родите?

  • 3 724
  • 68
  •   1
Отговори

Анкета

Нормално или секцио?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 22 дек 2008, 13:40

  • Мнения: 165
Здравейте, на всички очакващи своите бебета през Април.Аз също чакам своята първа рожба през Април  и вече определихме начина на раждане.И тъй като при мен нещата се налагат ми е интересно решили ли сте вие и какво по точно.Искам да знам какъв е избора на жената когато тя има право на такъв.

# 1
  • Мнения: 568
Здравейте!Първия път реших ,да родя нормално въпреки препоръката от очната за секцио .Благодарна съм ,че всичко мина отлично много се надявам сега  пак всичко да мине гладко.Пожелавам го и на всички вас!!! Simple Smile

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Реших е относително казано. Все пак не всичко зависи от моето решение.
Ако не се налага и ако всичко е наред предпочитам да родя нормално.

# 3
  • Мнения: 6 365
Живот и здраве ще гледаме колко ще тежи бебето, ако е под 3 500 грама, може да пробваме нормално, а ако не слиза- секцио. Гадничко ще е, ама ако стане, ще е по-добре.

Това поне е моето виждане към момента, ще видим дали и лекарят мисли така. Както каза един друг лекар, няма бебе, което да не може да мине през таз, ама зависи после колко пъти ще го запишете в първи клас...та понеже никой не знае дали вътрешността на таза ми е проходима- може пък да не отговаря на малко тесничките външни мерки, ще се решава малко в движение.

# 4
  • Мнения: 64
нормално Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 243
Секцио.И първия път беше така.Бебето тежеше 4.450кг.,нямам намерение да експериментирам с второто за да не се наложи операция по спешност. Peace

# 6
  • Мнения: 52
Здравей malkata_iv   аз също ще ставам мама през април. Според очния ми лекар е препоръчително да раждам секцио, но аз честно казано предпочитам да е нормално. Все пак това ще реши гинеколога, при който ще раждам, ако той каже секцио - мушкам главата в торбата и това е. Желая на всички леко и безболезнено раждане (доколкото е възможно).

# 7
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен по повод раждането ако зависи от мен бих искала да е нормално newsm03
но всичко зависи от положението на бебето накрая baby_neutral
Много здраве и положителни емоции ви пожелавам newsm51

# 8
  • София
  • Мнения: 1 946
Бях си го решила от самото начало - ще се съглася на секцио само по медицински причини. За мой късмет такива нямаше. Родих нормално, възстанових се бързо. Смятам, че природата добре го е измислила.  Hug
Желая ти лека бременност и сладко бебче.

# 9
  • Мнения: 1 121
Надявам се да родя нормално, изпитвам ужас от секциото.

# 10
  • Мнения: 9 973
много е важна нагласата Wink

# 11
  • Мнения: 2 090
Секцио,след първо такова раждане Peace

# 12
  • Мнения: 4 000
Бях решила нормално без упойка, но си я поисках в хода на раждането и не съжалявам.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
много е важна нагласата Wink
...именно  Peace

Тази тема  май стана ежемесечна    .....  Crazy ..... ако щъркелите ги носеха сигурно щеше да е най-добре за някои    Sunglasses

# 14
  • Мнения: 4 433
нормално раждане,точно на термина през Април Wink

Общи условия

Активация на акаунт