Предложете ми оригинална идея за подарък

  • 19 776
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Моя добра приятелка открива магазин във видинският мол на 28,11 и ме покани на откриването.
Моля ви, предложете ми нещо наистина оригинално,защото тя е много фин човек и бих искала да се представя на ниво.Благодаря 

# 1
  • Мнения: 553
Не знам с какво сума разполагаш, за целта, но ето това ще  е много оригинално стига в този сняг да се съгласят хората да дойдат до Видин:
http://serenadebg.com/
това беше подаръка ни за юбилея на сестра ми и ефектът беше..  абе незабравим  Laughing Sunglasses

# 2
  • Мнения: 261
oceanid ,идеята е чудесна,но бих искала нещо материално за магазина й.
Тя е човек с големи фин.възможности и е пълна с идеи,няма да забравя как за мин. ми рожден ден по куриер от сф. ми бе изпратила огромен букет с цвета  и кошница с шампанско и   ягоди, с пожелание за хубав финал на вечерта ми,наистина ме трогна
бих искала нещо за магазина й,който е в бледо розово нещо като подкова за късмет, или пък един голям дядо коледа за украса незная нещо такова
парите да са някъде до 100-150лв, но ако е нещо суперско бих дала и повече
става въпрос за собственичката на магазин =Даная", момичетата от сф. можи би знаят за магазините й 

# 3
  • София
  • Мнения: 7 984
oceanid ,идеята е чудесна,но бих искала нещо материално за магазина й.
Тя е човек с големи фин.възможности и е пълна с идеи,няма да забравя как за мин. ми рожден ден по куриер от сф. ми бе изпратила огромен букет с цвета  и кошница с шампанско и   ягоди, с пожелание за хубав финал на вечерта ми,наистина ме трогна
бих искала нещо за магазина й,който е в бледо розово нещо като подкова за късмет, или пък един голям дядо коледа за украса незная нещо такова
парите да са някъде до 100-150лв, но ако е нещо суперско бих дала и повече
става въпрос за собственичката на магазин =Даная", момичетата от сф. можи би знаят за магазините й 

Ами аз бих купила някакво украшение за магазина й - ваза, кашпа, свещник, нещо, което да се връзва на интериора. Вариант 2, макар и малко изтъркан - икона. Ако е коледна украса - има разкошни неща, светещи, които спокойно можеш да подариш...Преди две години си бях купила една светеща бяла къща, много ефектна е...

# 4
  • Мнения: 1 731
Аквариум със златна рибка в него за късмет и благоденствие. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 849
Има едни зелени трикраки жаби с паричка в устата, те се подаряват за успех в търговията, май бяха от нефрит.
http://ezoterica.com/gadaene-simvolika-opisanie2463 - разгледай
И нещо което гони лошите духове, като дрънка. Има всякакви разновидности. Ако се сложи над вратата показва и кога е влязъл клиент.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 19:04 от M_Nik

# 6
  • Мнения: 163
задължително ще следя темата, че хич не ме бива в подаръците  Sad

# 7
  • Мнения: 261
хайде момичета,очаквам още идеи
на взелите отношение много благодаря,но исках нещо наистина оригинално,тя ваза си купи ,цветята за нея са като естествени едни супер божури от гърция,ще направи кът за изчакване  и отдих на другата половинка,чакащ пазаруващият ,но и за там ме изпревари като купи голяма кристална купа за бонбони,икона не става,защото не е набожен човек,картина няма да я впечетли,дивиди също има и ще го постави в този кът,абе изобщо сложна работа

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 16:59 от eli0177

Общи условия

Активация на акаунт