GSM-ът ви ..............

  • 5 847
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Днес, прехвърляйки си коледните песнички
от единия на другия телефон, с идеята вече
да звъни коледно, се сетих, че май не съм срещала
такава тема, а ако има здраве да е.
Та за какво е темата:
Как звъни мобилния ви телефон - любими парчета,
само тонове, само вибрация или и двете ?
Определени хора с определена музика ли ви звънят
или всички са под общ знаменател ?
Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи до
втръсване ? Слагате ли снимки на някои хора или
за вас е безмислено ?
Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение ?
По-новите и по-скъпи модели имат множество екстри.
Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп,
а другото не ви интересува ???
Май въпросите са достатъчни за портрет на вашия GSM  Hug
Аз ще отговоря по-късно  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 919
Та за какво е темата:
Как звъни мобилния ви телефон - любими парчета,
само тонове, само вибрация или и двете ?-любими парчета
Определени хора с определена музика ли ви звънят
или всички са под общ знаменател ?-любимите хора са с отделна музика Mr. Green
Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи до
втръсване ? -не,рядко ги сменям
Слагате ли снимки на някои хора или
за вас е безмислено ?-даааа,на най-близките ми съм сложила снимки
Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение ?-не
По-новите и по-скъпи модели имат множество екстри.
Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп,
а другото не ви интересува ???-не ги ползвам екстрите
 bowuu Laughing

# 2
  • Мнения: 1 554
Как звъни мобилния ви телефон - любими парчета,само тонове, само вибрация или и двете ?           любими парчета

Определени хора с определена музика ли ви звънятили всички са под общ знаменател ?                   определени хора с определена музика

Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи довтръсване ?                                                карам си с едни и същи до втръсване

Слагате ли снимки на някои хора илиза вас е безмислено ?                                                                    снимки на детето

Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение ?                                                   да ползвам като мп3

Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп,
а другото не ви интересува ???                                                                                                                 ползвам всички екстри,които предлага телефона ми,да скъп е,но си заслужава Peace

# 3
  • Мнения: 620
Като жена съм подвластна на дизайна. Crazy
Обичам да сменям  телефоните си.
Ползвам основните функции,екстрите  рядко.
Звъни с любимите ми песньовки.Не съм го профилирала нито от към звънене,нито от към физиономии.Не ми е забавно да ми се блещи или да се хили тъпо търсещия ме насреща.
С две думи ординарен позвател на мобилна връзка съм Laughing bowuu

# 4
  • Мнения: 1 001
преди време много държах телефона да ми е последен модел.сега не съм си го сменяла от 3 години а и не се интересувам от новите модели.Мисля да си ползвам този докато не се счупи или докато не излезе ново поколение телефони.имам снимки предимно на сина ми .с различна мелодия ми звъни само мъжа ми.иначе звъни като пинко розовата пантера ,много харесвам тази мелодия.А в последно време го оставям само на вибрация за да не ми дрънка Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 819
Мобилният ми телефон винаги е НОКИА, имам си групи хора, които звънят по различни начини. Мъжът ми е в отделна самостоятелна група, рядко сменям общия рингтон, с който ми звънят хора, които не са добавени в някоя от групите, звъни ми винаги с рингтон и вибрация, защото съм глуха, имам си и тих профил, който ползвам докато съм на работа (също с вибрация и рингтон), снимки не слагам, много рядко снимам детето, тя снима с тела ми повече от мен самата, тайно от мен, ползвам си телефона за радио по път към работата и обратно - което ще рече по 20-30 минути на ден, почти никакви екстри не ползвам, освен да говоря или да получавам и пращам СМС-си от време на време, не ми дреме колко струва телефона ми, макар че обикновено е скъпичък (за моите разбирания, за други може и да е ефтинджос), важното е да ми върши работа. Освен радиото, имам и около 200 песнички, които рядко слушам, по-скоро от тях си избирам рингтонове.  Достатъчно изчерпателна ли съм? Crazy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моят пък не е скъп.

Звъни за всички едно, само на любимият - песен, прописта от любов. И ми се хили насреща.

За 2 месеца съм сменила 2 пъти мелодията. Обичам разнообразието.

Ползвам му алармата, като МП3-ка и съм нащракала 20-на снимки на децата.

Игрички не играя. Голямото му изпива тока по тази линия.

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Как звъни мобилния ви телефон - тия дни звъни с МРЗ на уводната песен на Prison Break, но съм си слагала и песни на любими състави
само тонове, само вибрация - и двете
Определени хора с определена музика ли ви звънят - това ме забавляваше, когато излязоха телефоните с много функции
или всички са под общ знаменател - да, само бившият ми шеф звъни с Apologize  Mr. Green
Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи до втръсване - сменям ги, като чуя нещо, което да ме грабне на момента и го ползвам за тон на зв.
Слагате ли снимки на някои хора или за вас е безмислено - не, ползвам уолпейпъри и теми за целия телефон - намерих си преди време страхотни за моя модел в нета и си ги сменям по.често и от тона на зв.
Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение - и двете - като пътувам за работа, слушам музика с телефона си
По-новите и по-скъпи модели имат множество екстри - но батериите им увяхват за ден-два
Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп, а другото не ви интересува - не ме интересува, ползвам си телефоните, за да говоря, слушам музика и по-рядко да ги зареждам

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Как звъни мобилния ви телефон - любими парчета,само тонове, само вибрация или и двете ?           - стандартно - зър-зър. това е телефон все пак, не касетофон

Определени хора с определена музика ли ви звънятили всички са под общ знаменател ?                   всички ми звънят по един начин
Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи довтръсване ?     една и съща                                           
Слагате ли снимки на някои хора илиза вас е безмислено ?                                                                    семейството ми
Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение ?                                                   ползвам го за да говоря по него
Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп,
а другото не ви интересува ???                   телефонът ми беше скъп ....                                                                                            

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Как звъни мобилния ви телефон - любими парчета,само тонове, само вибрация или и двете ?        Любими парчета, но аз съм на разни вълни. Примерно                лятото всички ми звъняха с разни арабски песни. После минах на твърдо - Мейдън, Гънс, Лепард ............ Сега съм с дискотечни хитове, а скоро ще мина към коледните  Hug Вибрацията ми винаги е включена, но ми докарва и доста комични ситуации, като взема да подскачам някъде, защото имам чуството, че нещо ме е полазило  Joy

Определени хора с определена музика ли ви звънятили всички са под общ знаменател ?                Някои с определена, другите не. Просто няма как да сложа около 200 песни, та всеки да ми звъни различно.

Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи довтръсване ?                                               Сменям ги периодично

Слагате ли снимки на някои хора или за вас е безмислено ?                                                                   Някои имат, други нямат.

Ползвате ли телефона си като МП3-ка или само по предназначение ?                                                  Непрекъснато - без музика не мога да живея, а и няма по-готин саунд от този в слушалките  Hug

Ползвате ли ги или за вас е важно просто телефонът да е скъп,
а другото не ви интересува ???   
                                                                                                                 Част от екстрите - да, но далеч не всички, които предлага телефона, а и доста неща тепърва откривам  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 070
Как звъни мобилния ви телефон -"Ангел " на Моранди
Определени хора с определена музика ли ви звънят -всички звънят еднакво
Сменяте ли често музиките или си карате с едни и същи довтръсване -от както съм с този телефон ,музиката е една
Децата ми са на дисплея,и наче никой от звънящите не ми се блещи,като ме търси.
ползвам телефона си единствено за разговори.не робувам на марки ,и екстри.

# 11
  • Мнения: 5 370
Нарязала съм си цяла папка емпетройки,начеееее, и слагам ли, слагам. Сега пак малко съм се укротила, но в един момент сменях мелодията през ден.До оня ден звънях с Депеш Мод-"Martyr for love", "Piano Fantasy" е на дневен ред, старо и златно.
Мисля пак да го сменям, обичам да има разни екстрички, особено камера с повече пиксели.
Препоръчайте такъв модел?

# 12
  • Мнения: 5 710
Не съм се замисляла, че телефонът ми може да има портрет:-)))
Моят е доста безличен и измит. Звъни, като телефон - така и не свикнах с мелодийките, а полифоничните хич не ми допадат.
Обича да изчезва и да му пада батерията,след което да не може да се намери дълго.
Не знам какви екстри има, а игрички не ме интересуват.
Хубаво е,че може да проверява мейли, ако иска.
Имам си мили снимчици вътре, особено една, която ми е фон вече 1-2 години.

# 13
  • Мнения: 22 349
От както се е родила дъщеря ми, телефона ми е на вибрация. Вече година и 3месеца. )) Много рядко му включвам звука и се усещам как ме дразни.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Как звъни телефонът ви? - в момента с песента на Графа и Мария Илиева "Чуваш ли ме?" Мелодията сменям, когато открия някоя по-подходяща на настроението ми.
По Коледните празници може да сменя мелодията.
Всички ми звънят с една мелодия.
Слагате ли снимки на някой хора? - да, снимки на мъжът ми, на най-близки приятелки, братовчедка ми, майка ми.
Ползвате ли телефона като МП3-ка? - понякога, заради децата.
Телефонът ми е среде клас - нито от най-скъпите, нито от най-евтините - използвам всичките му екстри.
Рядко откривам МОЯТ телефон (този който имам е вторият който наистина си харесвам). С такъв телефон мога да карам докато се разпадне и хич не ми пука дали е моден, очукан и колко по-нови модели с повече ексти има на пазара.

Общи условия

Активация на акаунт