Какво ще кажете за автоматичната въртяща се четка-сешоар на Rowenta?

  • 3 434
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 442
Привет, ползвали ли сте тази четка-сешоар?

http://www.rowenta.bg/rowenta/frame.aspx?page=http://www.rowenta … age+mini+site.htm

Дали с нея би било по-лесно и бързо да се получи ефект, както с обикновена четка и сешоар. Гледах реклама по ТВ на подобен продукт, струва ми се по-лесно за ползване. С четка, отзад на тила ми е направо невъзможно да я направя! Ту оставям сешоара, за да навия косата на четката, след това отново да освободя кичура....сещате се. Ще се радвам ако някой е ползвал и сподели.  Hug

Или препоръчайте подобен продукт на друга марка!

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз имам на друга марка, но честно казано май не съм във възторг.Поне при мен не се получава,но може би защото косата ми е чуплива и си трябва яко опъване за да ми стои както  на мен ми харесва-тип *японска коса* Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 068
Абсолютна гола вода и кал в ушите е. Една приятелка я има и преди месец я взех да я пробвам. Не само, че не ми изправи косата ами и щях да си сваля скалпа от заплитане. Мисля, че тази четка би могла да върши работа само на някой с много тънка и рядка коса за леко оформяне на прическата, но да постигне ефект на четка и сешоар е изключено.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Косата не ми се заплита, но четката не е нищо особенно.Нито ми се изправя косата, нито нищо.Едва успява да стaнe чуплива и до там (когато се опитвам да я накъдря с четката)

# 4
  • София
  • Мнения: 442
Моята идея е евентуално да я използвам за обем, не за изправяне, тъй като косата ми и без това е права.
Но това със заплитането със сигурност е неприятно.

Ех valeria81, моята е толкова "японска" че вече ми е дошла до гуша  Simple Smile аз за рошава кичара си мечтая.  Mr. Green

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Моята идея е евентуално да я използвам за обем, не за изправяне, тъй като косата ми и без това е права.
Но това със заплитането със сигурност е неприятно.

Ех valeria81, моята е толкова "японска" че вече ми е дошла до гуша  Simple Smile аз за рошава кичара си мечтая.  Mr. Green

Ми да си сменим за малко косите тогава WinkС тази четка точно се дразня че ми става много голям обема на косата,а не ми се ще чак толкова да бухва WhistlingВсеки с проблемите си Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 442
Да си призная тази мания с изправянето на косите ми е странна, моята е права  и остра като жица. Дава ми прекалено сериозен вид. И понякога се чудя като ми говорят за моята "прическа". Хм, аз и "прическа"?! - невъзможно. Давам ти я на драго сърце, ако успея да я оскубя някой ден с четката  Laughing

# 7
  • Мнения: 304
марката е добра надявам се да върши работа

# 8
  • София
  • Мнения: 265
Нищо особено, сешоар с концентратор и керамична кръгла четка са мноооого по-добри!

Общи условия

Активация на акаунт