гнойна пъпчица на лицето

  • 579
  • 11
  •   1
Отговори
От няколко дни на бузката на сина ми има гнойна пъпчица.Трябва ли да я мажа с нещо и с какво или да не я пипам изобщо.Има ли някой представа от какво се е получило newsm78

# 1
  • Мнения: 187
И на нас ни излезе такава малко след раждането, и все още си я имаме. Доколкото знам не трябва да се пипа, сама ще из4езне.

# 2
  • Мнения: 1 674
а педито какво каза?

# 3
  • Мнения: 174
На малката й се появиха като беше съвсем малка пъпчици с бяло връхче,незнам дали за същите става въпрос,но бяха доста и около устата й,педи каза,че това е бактериална инфекция,която се получава от това,че бебчетата връщат често мляко,почиствах ги с преварен цвят от лайка и минаха много бързо,но има и кремчета за тази цел,едното беше на д-р Тайс.

# 4
  • Мнения: 5 026
Не пипай !  Stop Купи Вита - мерфен и я мацвай по малко-ще изчезне бързо  Peace

# 5
Не я пипай. Сама ще се пукне,ще завехне и ще изчезне.

# 6
  • Мнения: 7 723
....Има ли някой представа от какво се е получило newsm78
От това, че кожичката му все още се чисти.
Не се притеснявай. Сама ще завехне.
...или я намажи с нещо изсушаващо. И Бочкото ще свърши работа.

# 7
  • Мнения: 349
Денис  се роди с три пъпчици. Две бяха под очето и една до брадичката. Две от тях се изчистиха  и остана само едната под очето.  С нищо не съм мазала и не съм ги пипала.

# 8
  • Мнения: 4 784
Калоян се роди с пъпчица - като бяла точка до оченцето - запушени мастни пори. Не съм я третирала с нищо, сама си изчезна.
Месец след като се роди също така му изби и бебешко акне - пак малки ситни пъпчици с връхчета, които също не се пипат, изчезват си сами, докато кожичката на бебето постепенно се изчисти.

# 9
  • Мнения: 552
На сина ми му избиха дузина такива пъпчици по телцете като беше новородено бебче.Педиатъра каза,че най-вероятно е от кърмата-все още му се приспособявал организма,а и аз бях хапвала шоколад.Не ги пипах и от самосебе си минаха.
Можеш да намажеш и с някое кремче Peace

# 10
  • Мнения: 498
Купи си  Вита - мерфен

# 11
  • Мнения: 8 242
Ужас  ooooh! За всяка пъпчица ли тормозите лекарите  Rolling Eyes
Нищо чудно, че не могат да насмогнат  Tired

Нищо не я прави и с нищо не я мажи Wink Още мноооооооого пъпки, петна, обривчета и зачервявания ще има  Mr. Green Не се шашкай за всяко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт