какво шише за вода?

  • 4 063
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мили мами много ви моля кажете ми какво шише за вода да купя и бебето да няма колики. А също искам да ви попитам колко шишета като бройка ще ми трябват в началото като се роди бебето.Имам желанието и намерението да го кърмя но все пак нали трябва да има и някакви шишета освен това за вода.Благодаря ви предварително!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 1 207
За начало 3-4 ще ти стигнат,даже и да не кърмиш.Да има спец. шишета за колики,но това не означава задължително ,че помагат против коликите.
Върви в някой магазин и ще ти ги покажат.

# 2
  • Мнения: 9 467
Щом имаш желанието да кърмиш-ще го направиш Peace
 Тогава шишета не ти трябват Mr. Green /е, хайде 1 за зор заман, ако те липсва, и някой друг трябва да му даде кърмата....в този случай ако си купиш помпата на Авент, има я в к-т със шишета Wink/

# 3
  • Мнения: 493
Аз също бях  с мисълта,че ще кърмя,но поради проблеми не успях.Добре,че предварително бяхме купили шишета.Мисля,че 3-4 като за начало ще ти са достатъчни.Аз от началото,докато отминат коликите на синът ми,използвах шишетата на "БИ ФРИИ",бях много доволна от тях. Peace

# 4
  • Мнения: 6 711
За всеки случай си купи 2 шишета. Защото аз нямах никакви в началото и се наложи да купуват мъжо и свекито, а те бяха взели едни смотани шишета, ужас! ooooh!
За водата - няма нужда като е съвсем малко от вода, аз почнах някъде към 2-ия месец да давам! Peace
Като марки - аз съм доволна от Авент. Има и други марки. Но кои точно предпазват от колики, не мога да ти кажа. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 467
Сетих се да добавя нещо...моя приятелка,която хранеше с АМ, беше купила някакво шише п/в колики, с една тръбичка вътре, която уж не позволявала да влиза въздух в коремчето на бебето..бла-бла...та мисълта ми беше, ако го купуваш ти самата, виж как се разглобява и почиства Peace Моята приятелка в чудо се беше видяла с това шише, и мисля че го хвърли..то на практика не може да с измие като хората Crazy

# 6
  • Мнения: 95
Авент-изключително съм доволна,антиколик са и те .Ще "растат" с бебето,тоест имат много  аксесоари за различните възрасти... Peace

# 7
  • Мнения: 1 103
Мойте деца и двете нямаха колики ,но аз се навивах от самото начало да си купувам скъпи шишета на в крайна сметка си купих от средно ново.Като за начало си купи обикновенно да си имаш за всеки слуай а пък после като се приберете в къщи с бебчо все ще намериш време да отскочиш до магазина за някоя глезотийка  Wink

# 8
  • Мнения: 3 376
Ако смяташ да кърмиш наистина мисля,че няма нужда от шише.

Но никога не се знае дали няма да потрябва,както се случи при мен.

Препоръчвам с две ръце BeFree.

# 9
  • Мнения: 174
Мислех да кърмя, но не стана. В началото се изцеждах, постепенно минах само на АМ. През цялото време досега съм въртяла 3-4 шишета. Моите са на Авент, водят се против колики, но няма такъв ефект. В края на четвъртия месец коликите са си все така силни.

# 10
  • Мнения: 498
За начало 3-4 ще ти стигнат,даже и да не кърмиш.Да има спец. шишета за колики,но това не означава задължително ,че помагат против коликите.
Върви в някой магазин и ще ти ги покажат.


Peace

# 11
  • Мнения: 2 172
Аз пък имам само две шишета,които си въртя откакто се е родила,не виждам смисъл от повече  Thinking
За млякото е на Авент /260 мл/ ,за водата беше на чико,но изписка от биберона,ужасни шишета,затова го смених с едно супер сладурско малко и розово за 3-4 лв, даже няма и марка доколкото виждам и съм много доволна  Peace
Препоръчвам ти да си вземеш силиконови биберони,защото ги сменяш едва когато решиш да сменяш броя дупки.А каучуковите съм чувала от други майки,че сменят през седмица-две,защото се разтегляли,скапвали и вмирисвали.Незнам доколко е вярно,но дъщеря ми ползва само силиконови и до момента никога не са се обезобразявали  Laughing

# 12
  • Мнения: 544
Аз не кърмя и ползвам 1 шише. На Чико е и съм доволна. Нямам нужда от повече, защото засега бебчо не пие вода.

# 13
  • Мнения: 1 006
Можеш да си купиш 1-2 шишета.Аз лично съм много доволна от шишетата на Чико.

# 14
  • Мнения: 219
И аз предварително бях купила две шишета - Авент /260мл/ и кривото на Чико /уж против колики/.
Само ще кажа че според мен шишетата нямат никаква връзка с коликите  Wink /поне при моето бебе беше така/

Общи условия

Активация на акаунт