BARBIE плитки и цветни кичури

  • 12 788
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Помагайте майчета !  Rolling Eyes

Каката е болна от варицела и видя на телевизора някаква реклама за направата на плитки и цветни кичури /Barbie/. Пощуря по тях и само за това говори.
Помагайте къде мога да купя такъв комплект ?

# 1
  • Мнения: 97
 www.toytownbg.com тук има Барби с аксесоар за прически.

# 2
  • Мнения: 47 902
А по магазините- марсел, бонжур?

# 3
  • Мнения: 47 902
Днес взех тази с плитките за 40 лв от бонжур

# 4
  • Мнения: 151
Благодаря много ! Утре отивам да купя !

# 5
  • София
  • Мнения: 676
Провери в "Хиполенд". Мисля, че предлагаха този артикул. Ето линк на магазина, обади се и ще ти дадат инфо имат ли въобще и в момента:
  http://www.hippoland.net/display.php?page=shops

# 6
# 7
# 8
  • Бургас
  • Мнения: 443
Не е Барби,но има тук и тук

Аз пък не мога да разбера каква е тая мания по тия глави?Не е ли по-добре кукла с дълга коса-пак ще й правиш плитки и прически,отколкото да мъкнеш някаква глава?

# 9
  • Мнения: 1 650
Глави имат и онези от БРАТС - за гримиране и т.н.
(като се замисля, май не съм виждал кукла без глава  Joy)

# 10
  • Мнения: 47 902
не е глава, а нормална барби кукла и аксесоар за правене на плитки или за боядисване на кичури.Аз купих за плитки, изглежда много готино, дано да е и достатъчно лесно за употреба и здраво.

# 11
  • Мнения: 1 650
това в той таун е глава само

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз купих от Бонжур за 40лв. Барби цветни кичури  Crazy макар, че онази с плитките според мен е по - практична, но дребната е полудяла по кичурите.
Сега остава да се надявам, че няма да омажем цялата къща по Коледа, като си получи подаръка.
И се чудя като свършат боите в машинката за кичурите, дали няма да мога да ги заменя с други  Thinking

# 13
  • Мнения: 47 902
Аз я купих също от бонжур, но това с плитките. Мисля че цветните кичури са на принципа на боя за печати- мастило демек.

# 14
  • Мнения: 1 174
Никъде не мога да намеря в нашия малък град това Барби с уреда за плитки.В един магазин предлагат само тази с цветните кичури.Моля,ако някоя мама я е виждала някъде в интернет магазин независимо от цената да пише!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт