kakvo vi e mnenieto za koli4kite Speedi-Quinnu

  • 1 289
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
skoro 6te stavm maika i iskam da razbera kakvo vi e mnenieto za takiva koli4ki za6toto mi haresva i se 4udq dali da si q kupq.iskam da 4uq mnenieto na maiki koito sa q polsvali.blagodarq vi predvaritelno. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 174
Едва ли ще чуеш негативи за тези колички, доколкото зная, който ги е позвал е много доволен.Според мен, Спийди е най-добрият им модел, подходящ за българските улици.Simple Smile

Пиши на кирилица.

# 2
  • Мнения: 3 312
Пиши на кирилица  Peace
темата ти е за "на пазар"

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз ползвам таква такаа и да ти кажа не бих я сменила за нищо

# 4
  • Мнения: 6 713
Аз нямам такава количка, но това което съм чела за нея е, че е доста добра. Също и Jane Slalom.  Peace

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
много е хубава. но лично според мен става тесничка, когато детето поотрасне. зависи до каква възраст ще го возиш де.

# 6
  • Мнения: 2 122
Shocked спидито и тясна, направо не мога да повярвам, че някой може да каже такова нещо
по въпроса- мението ми за количката е прекрасно, казвам го от личен опит, ще разхождам и второто си дете в нея  Peace

# 7
  • Мнения: 11 003
И аз съм изумена, че я намирате за тясна ooooh! Това е може би една от най-широките колички. Дъщеря ми е на 1.8 м. и със зимните дрехи все още се вози по диагонал, спокойно може да полегне на една страна.
Speedi-то е страхотна, няма да съжаляваш, ако се спреш на нея. Heart Eyes Heart Eyes Ако сега бях бременна, отново бих избрала нея Simple Smile

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами това е мое мнение, просто го споделям. Нали това е въпроса "какво ви е мнението".
Разглеждала съм доста и като размери повечето триколки са по дълги и по широки с по 20 - 30 см. средно. Например на Quinny Speedi седящата част е широка 30 см., а има такива с 40см. А дължината на седящата част плюс облегалката е 69см., а има с по 98см.
Честно казано не съм я мерила лично, но поне така пише в каталозите, които съм гледала.Иначе в сравнение с другите модели на тази марка е направо огромна.
Иначе и на мен си ми харесва количката и това съм казала.

# 9
  • Мнения: 11 003
Например на Quinny Speedi седящата част е широка 30 см., а има такива с 40см. А дължината на седящата част плюс облегалката е 69см., а има с по 98см.

Е, това как са го измерили? newsm78
Седящата част и в облегалката, и в седалката, е широка 40 см. Това го измерих без да включвам страничните платнени части.
Дължината от върха на облегалката до края на стъпенката е 89-90 см.

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 399
По принцип съм супер доволна. Перфектна е както за бебето - просторна и широка, така и за софийските улици - като танк е. Има и хубав кош за пазаруване.
Като недостатък мога да кажа, че количката, сама по себе си, е доста тежичка и когато детето поотрасне свалянето и вдигането й предполагат развиване на сериозни мускули. Поради тази причина още преди годинката купихме лятна количка. Доста е обемна, което е недостатък, ако решиш да ползваш градския транспорт, а и в сгънато положение заема място в колата (а нашия багажник е доста голям). Бебешкият кош го ползвах много малко време. Някак си е тесен и къс.  Към 5тия месец малката в него беше като в скафандър (лятно бебе е и зимата с дебелите дрехи и завивки не стигаше място).

# 11
  • Мнения: 4 428
Това е дениствената количка на Куини, която харесвам  Peace
И аз не мисля, че е тясна. Доста комфортен кош има  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
Ползвам такава и съм изключително доволна  Peace
И според мен изобщо не е тясна!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 22:13 от Shantal

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 745

Като недостатък мога да кажа, че количката, сама по себе си, е доста тежичка и когато детето поотрасне свалянето и вдигането й предполагат развиване на сериозни мускули. Поради тази причина още преди годинката купихме лятна количка. Доста е обемна, което е недостатък, ако решиш да ползваш градския транспорт, а и в сгънато положение заема място в колата (а нашия багажник е доста голям). Бебешкият кош го ползвах много малко време. Някак си е тесен и къс.  Към 5тия месец малката в него беше като в скафандър (лятно бебе е и зимата с дебелите дрехи и завивки не стигаше място).

Peace

Общи условия

Активация на акаунт