гастроентеролог в софия

  • 6 763
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте,
имам нужда от информация за светилата(доказали се лекари с много практика) в областа на гастроентерологията в софия, имена, къде работят и как да ги открия. От малък град съм и няма много лекари, а искам с точност да знам какъв ми е проблем и може ли да се направи нещо по въпроса.
Търсих в търсачката на сайта, но не можах да намеря тази информация, както и в белите списъци. Ако можете да ми помогнете ще ви бъда благодарна

# 1
  • Мнения: 822
Гастроентеролог ,за теб или за дете?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Ако е за теб- д-р Драганов,работи в онкологията.Чака се доста,ако ще се правят изследвания,но си заслужава.

# 3
  • Мнения: 11
за мен е , на 23г съм.

# 4
  • Мнения: 11
може ли малко повече инфо за този д-р Драганов, къде работи, или трите имена, не6то по което да го търся?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Не мога да ти помогна с нищо друго,защото отидох на място и ме прегледа,след което ми назначи дата за изследвания.Ходят хора от цялата страна.Завеждащ гастроентерологията в онкологията е.
http://bgmedicine.com/lekariv.php?key=101
това намерих като инфо

# 6
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
дай малко повече инфо - за какво става дума? гастроентеролог стана твърде общо понятие. някои се занимават с черва, стомах, други с панкреас, жлъчка... трети са предимно ендоскописти, други ехографисти. една група се е специализирала в лечение на хронични чернодробни болести... това са различни неща...така не може да се препоръча...

# 7
  • Мнения: 11
ами значи такива специализирали се в лечение на стомах и черва ( колит и гастрит)

# 8
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
ахам... newsm78
сещам се за един доктор, ендоскопист в Пирогов, казва се д-р Камбуров. ама нещо не му намирам телефона. ще потърся де, и ако го намеря ще ти го дам. има много добри отзиви за него. мои приятели ходили, човека си свършил перфектно работата - изследвания, лечение. тя беше с язва.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 19:09 от mishka_moja

# 9
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
намерих телефона 0886815071

ако ти потрябва някой друг казвай Wink

Общи условия

Активация на акаунт