А вие почистихте ли снега?

  • 1 530
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
А вашите съседи. А Бойко помогна ли?

# 1
  • Мнения: 1 111
Не и на трите въпроса. Аз не съм си почистила, защото има разпределение на хората в блока кой кога да чисти - на мен са ми дали периода около 14 февруари, сигурно ще има сняг до колене  Laughing Уличката пред блока ми не е и чула за чистене, а поради северното си изложение вече е с добре оформени замръзнали коловози. Тя поне е малка, може да се пренебрегне, но булеварда пред нея също осъмна с добре оформени купчини по средата. Какво да се прави, за пореден път ни изненада сняга май  newsm78

# 2
  • Мнения: 25 442
Какъв сняг?  При нас е пролет. Tired

# 3
  • Мнения: 2 448
Какъв сняг?  При нас е пролет. Tired

Ти да не би да искаш да ни затрупа още от сега?!  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Почистих цялата пътека, защото една приятелка
щеше да идва и е много бременна, та си викам
да не вземе да се литне с големия тумбак в някоя
преспа. Тя пък взе, че не дойде  ooooh!
Сега обаче като заледи е такава пързалка,
че съжалих, че съм я чистила  Tired

# 5
  • Мнения: 3 423
Да.

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 20:43 от Liska

# 6
  • Мнения: 212
Какъв сняг?  При нас е пролет. Tired

По този повод да кажа и аз нещо. Вчера пускам телевизора и по новините казват: "Честит ви първи сняг". Аз обаче много добре знам че няма сняг защото преди 15 мин. съм се прибрал от вън. За всеки случай обаче отивам до прозореца да видя дали все пак не е навалял сняг. Ами няма. Навън едно хубаво време, едно слънце... На другата програма по новините пак - "Честит ви първи сняг" ... Пак излязох навън, пак няма сняг... Ужас... Вече започнах да се съмнявам аз ли не живея в България или тия от новините не живеят в България. Просто имам чувството че някой не живее в България, защото аз сняг тая година не съм видял, а живея почти в средата на България...
Исках да кажа че не може заради това че в София (известна със шибания си климат) е паднал сняг, софиянци да си мислят че в цяла България е длъжен да падне сняг. София не е България.
В нормалните части на България сняг няма - напротив времето е просто чудесно и няма помен от зима.  Който има сняг да си го рине... При нас в другата България есентта си продължава...

# 7
  • Мнения: 1 938
И при нас в Пазарджик няма.
Заваля вчера, за около 20-30 минути, нещо средно между дъжд и сняг и това беше. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 12 648
А, бе, ще ви навали и вас сняг и тогава аз ще показвам smile3533

# 9
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Да. Почистих го, защото докато е пресен, се чисти лесно, а после трябва да се разбива с много зор.
Чистенето на снега топли много и топи калории Wink

# 10
  • Мнения: 81
Какъв сняг?  При нас е пролет. Tired

По този повод да кажа и аз нещо. Вчера пускам телевизора и по новините казват: "Честит ви първи сняг". Аз обаче много добре знам че няма сняг защото преди 15 мин. съм се прибрал от вън. За всеки случай обаче отивам до прозореца да видя дали все пак не е навалял сняг. Ами няма. Навън едно хубаво време, едно слънце... На другата програма по новините пак - "Честит ви първи сняг" ... Пак излязох навън, пак няма сняг... Ужас... Вече започнах да се съмнявам аз ли не живея в България или тия от новините не живеят в България. Просто имам чувството че някой не живее в България, защото аз сняг тая година не съм видял, а живея почти в средата на България...
Исках да кажа че не може заради това че в София (известна със шибания си климат) е паднал сняг, софиянци да си мислят че в цяла България е длъжен да падне сняг. София не е България.
В нормалните части на България сняг няма - напротив времето е просто чудесно и няма помен от зима.  Който има сняг да си го рине... При нас в другата България есентта си продължава...
Еее, не се докачай толкова, де! Те 2/3 от "при вас" са "при нас".  Mr. Green  Peace
Почистих си само колата. Егоист!  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 111


...  Който има сняг да си го рине...

Ами да де, нали за същото си говорим, който има сняг изринал ли си го е  newsm78

А иначе много се забавлявам с едно малко багерче с голямо прожекторче, което обикаля в момента из Бизнес парка да чисти паркингите. Цяла събота и неделя никой не се появи, та се сетиха сега по тъмно да разчистват  Laughing

# 12
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 236
Ами изчистих го - доколкото успях. Изведнъж снощи на таблото във входа се появи график на снегопочистването и се оказа, че нашият апартамент е на първият ред newsm78. Та запретнахме ръкави със систъра и .... сега ме боли кръста, а тя е с пришки по ръцете Grinning
Peace

# 13
  • Мнения: 3 157
Добре,де,а аз да питам-с какво си го чистите снега?В нашата кооперация също има ред,но пък няма някакви уреди за почистване-например тая джаджа за разбиване на лед не трябва ли да си има всяка сграда една,а не всеки да се мъчи с някаква смешна домашна метличка и да премете,колкото да отбие номера.Аз вчера имах желание да изчистя-детето ми го нямаше,имах време,ама на-с кво да чистя Confused

# 14
  • Мнения: 9 814
А вашите съседи. А Бойко помогна ли?


Ами лично аз не, нали съм трудна  Mr. Green, но мъжо почисти пред блока.
Само дето балъците дето чистят са по два-трима от вход, останалите си трайкат.
А бате Бойко нали вчера обеща поне да бъде изчистен ледът по спирките на градския транспорт!



Борисе, недей така. Като Борисов стане премиер,  България ще стане София и ще видиш какво е сняг и какво е почистване.

Общи условия

Активация на акаунт