случвало ли ви се е...

  • 918
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте мамита!Искам да задам въпрос на тези от вас,които използват противозачатъчни хормонални таблетки-Линдинет.Започнах да го пия  от 5.11.,т.е остават ми още 2 хапчета докато свърши опаковката,и съответно след това трябва да се появи отпадното кървене/ мензиса/,но нещо стана и  се появи накакво кървене днес,сега.Знам,че това не е нормално ,но вече е късно да звъня на доктора,ще му звънна утре да го питам какво означава това,та въпроса ми е -случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо,и на какво се дължи това,какво следва-аз си го обяснявам като някакво непоносимост на организма към тези таблетки newsm78

# 1
  • Мнения: 1 545
Непоносимост силно казано ... по-скоро организва се настройства. Нормално е първия, втория месец цикъла да не е съвсем точен. Звънни на лекаря, но лично според мен нямаш основания за притеснения.

# 2
  • Мнения: 961
Мисля , че не е притеснително първите няколко месеца да има кървене по време на приема на хапчетата.  Ако пушиш вероятността да се случи е още по-голяма! Също така и има значение дали си пила други лекарства. Виж и в листовката, там трябва да е описано.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами питай лекаря. На мен ми изписаха такива и ще започвам да ги пия от този месец. Точно това ме предупреди моя гинеколог, каза "ако първите два, три месеца имаш кървене не според цикъла не се притеснявай". Понеже от други които съм пила преди да забременея, не ми се е случвало се учудих. Но той каза, че специално тази марка, били много добри, но имали такъв ефект в повечето случай според неговите наблюдения. Иначе не съм чела още листовката.

# 4
  • Мнения: 135
Готово,питах доктора и той ми каза,че първоначанло,докато свикне организма към тях  е нормално!

Общи условия

Активация на акаунт