Проследяване на многоплодна бременност в Стара Загора

  • 2 255
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!!!Обръщам се към всички бременни и вече родили след инвитро жени от Стара Загора, кой гениколог да посещавам за проследяване на рискова многоплодна  бременност?

# 1
  • Мнения: 315
здр  bouquet
Първо честито за бременността Hug
И аз съм бременна от инвитро с близнаци.
Записах се на женска консултация в Ниа мед.Общо взето дано Господ ни пази-нямам добро впечатление от гинеколозите в Стара Загора.Може би е много добър др Иван Тодоров,но той не работи със ЗК,но може да те следи отвреме на време.Аз още не съм ходила при него.Миналия вторник ме гледа Стаменов в София.Иначе и аз съм доста объркана и незнам какво да правя.
Ще се радвам ако се включат момичета,които вече са родили близнаци в Стара Загора ,за да ни насочат и опътят Praynig

# 2
  • Мнения: 19
Здравей "paola" !!! Аз забременях след ИКСИ при д-р Персенска.На 03.11. ми беше трансфера, а на теб? Утре ми е първия преглед след теста за бременност, но разбрах, че д-р Стаменов и д-р Персенска са във Франция и ще ме гледа друг доктор. Още не е доказано, че съм с многоплодна бременност, утре ще стане ясно. Когато си направих кръвен тест за бременност казаха, че бебетата са повече от едно. При теб още от първия преглед ли ги видяха, че са две? Ходиш ли на работа?

# 3
  • Мнения: 315
Моя трансфер беше на 16,10.Да още на първия преглед ми казаха близнаци,а след 8 дена от първия преглед видяхме сърдечна дейност.Моя кръвен тест на 14 ден от трансфера беше 401,8.Не ходя на работа-водя се рискова бременност и ми дават болничен.Успех утре Simple Smile

# 4
  • Мнения: 19
А моя кръвен тест беше на 17-я ден и е 2488 mlU/ml значи може да са тризнаци?! На мен ми поставиха 3 ембриончета. Утре ще разбера, дано всичко да е наред, много ме е страх...Стискай палци!!!

# 5
  • Мнения: 315
ехо
няма ли да се включи някоя мама с близнаци от Стара Загора-нека си каже от кой гинеколог е доволна и къде е раждала,за да улесни нас -очакващите близнаци

# 6
  • Мнения: 1 895
В тази тема можеш да видиш кои са старозагорските майки на близнаци
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275141.0;all

Не пишат много често май, предполагам и затова няма отговори по темата ти  Peace

# 7
  • Мнения: 255
Аз съм мама на близнаци вече моите не са от Инвито но пак мога да дам съвет  Peace
За мен и много други(ще се убедите) е Иван Тодоров,в С Загора е най-добрия пренатален диагностик,вярно не работи с ЗК но аз пак си ходих всеки месец при него изключително съм доволна и като профисионалист и като човек.
Понеже нямаше как той да ме изроди,тази работа се падна на д-р Христов,също съм много доволна Peaceсамо че тогава още нямаше Ниамед,раждах в държавното АГ и предварително д-р Тодоров ми направи уговорката с д-р Христов,само да кажа че и стотинка не са ми искали,каквото съм дала е от сърце
Секцио ги родих моите мишлета

# 8
И аз бях при Иван Тодоров. Благодарение на него имам 2 здрави момчета, които вече са на 1 г и 4 мес. И досега продължавам да ходя при него като имам проблеми. Горещо ти го препоръчвам.

# 9
  • Мнения: 375
И аз съм твърдо за Иван Тодоров Peace

# 10
  • Мнения: 315
момичета вече си запазих час за д-р Иван Тодоров-ще видя бебоците във вторник Hug Praynig
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт