За лъжите тук!Как бихте реагирали??

  • 3 999
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Случайно разбрах ,че по мой адрес има много писания тук...Когато ги прочетох,бях меко казано втрещена...такива глупости и лъжи!!!Аз знам кой стой зад тези неща,но не мога да падна до нейното ниво.Но пък ми е обидно.Не желая да влизам в конфликти или поне не тук,но понякога ми идват в повече глупостите.
Вие как бихте реагирали??Права ли съм ,че не отвръщам ??

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мълчанието е знак за съгласие.

# 2
  • Мнения: 22 414
Лъжите ги има не само тук, а навсякъде. )))
Дали някой ще напише нещо тук, или ще поклюкарства с комшийката, ефекта е същият.
Хората са прости, обичащи да създават интриги просто защото няма какво друго да правят.

# 3
  • Мнения: X
Някои от нещата,които знам за този човек не са много приятни,но не бих си позволила да ги напиша..\поне не още де Twisted Evil\
Интригата не ми е в кръвта.Мразя лъжите.
Много неприятно е,хем да знам как да се защитя,хем  да не мога.Отчасти не мога ,защото това ще рефлектира върху други хора

# 4
  • Мнения: 2 448
Ако смяташ, че тези лъжи биха рефлектирали реално върху живота ти, да повлияят на хора от реалния ти живот, може би трябва да се защитиш. Иначе не е кой знае какво, за почти всеки клюкарстват за гърба му.

# 5
  • Мнения: 543
А защо срещу лъжи си готова да разкриваш истини?

Иначе приветствам идеята Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
pasinet ,накара ме да се замисля над нещо.Може би в реалния живот няма вече кой да я слуша и да  й вярва,та сега "плюе" там където може да се намери някой да й повярва..

# 7
  • Мнения: X
 belinda ,както казах не обичам интригите
Ако много ми писне ще ти свирна да гледаш\четеш\.. Wink

# 8
  • Мнения: X
При положение ,че знаеш,че са лъжи,какво ти пука...Близките ти хора нали те познават...
Аз лично не се впечатлявам от хора без работа и интереси,които само търсят как да си разнообразят деня...по-скоро заслужава съжаление,че това е нещо,което й създава емоции!
Мисъл на Гришам: "Животът е толкова кратък,че не си струва да си хабим нервите заради глупостта на другите!" 

# 9
  • Мнения: 4 187
Случайно разбрах ,че по мой адрес има много писания тук...


Много писания за теб тук  newsm78 ? Във форума ли имаш предвид ? Сигурна ли си, че точно за теб става въпрос ?

Пишеш, че не желаеш да влизаш в конфликти тук, сигурно имаш право, но ако имаш връзка с човека когото подозираш, изясни си отношенията очи в очи !

# 10
  • Мнения: 184
Убедена ли си, че точно по твой адрес е писано, или просто се оприличаваш по някакъв начин. И този който е писал, познаваш ли го лично. Аз не бих мълчала.

# 11
  • Мнения: X
Сигурна съм на 100%

# 12
  • Мнения: 285
Доста объркана тема... Thinking

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 526
Пишеш, че не желаеш да влизаш в конфликти тук, сигурно имаш право, но ако имаш връзка с човека когото подозираш, изясни си отношенията очи в очи !
Съгласна съм, а и след както си убедена на 100%. Ако я познаваш лично най-добре да се изясните извън форума, ако ли пък не - пиши й на лични, незнам какво да ет посъветвам.

# 14
  • Мнения: 1 289
Дали лъжите са за тебе или някой друг, какво значение има, след като хората не те познават.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт