Тестове

  • 12 170
  • 25
  •   1
Отговори
Някъде бях чела,че тестовете за овулация могат да се използват и при бременност.Възможно ли е теста за овулация да отчита евентуална бременност?Пък и не мисля,че може да имам овулация вече цяла седмица.Днес трявва да ми дойде М.Ако имам закъснение тогава ще пробвам и теста за бременност.
   Извинявайте,че ви занимавам само с мойте пробреми.

# 1
  • Мнения: 7 718
Аз не мога да ти отговоря, но ти пожелавам успех. А тестът за ову колко време ти е положителен, от кога започна да го правиш?

# 2
  • Мнения: 4 068
Не зная дали тестовете за ову стават и за бременност,но стискам палци да не ти дойде М.
Страшно ще се радвам ако ни се похвалиш със страхотна новина.
Хайде чаками информация.
Успех!

# 3
  • Мнения: 4 965
Предполагам, че зависи от марката, но поне тези, които аз съм ползвала, не стават. Те си показват само овулацията, но, за сметка на това, в кутията винаги е имало 9 или 10 тест-ленти за ову. и 1 за бременност.
Съвсем възможно е тестът да е положителен цяла седмица, ако скоро си преживяла аборт, гинекологична намеса или хормонално лечение - може да си отделила 2 яйцеклетки (при мен беше така, когато забременях с близнаците, защото и трите фактора бяха на лице - тестът за ову. беше положителен цели 8 дни).
Стискам палци наистина да ти закъснее и скоро да се похвалиш с резултата - 1 (а защо не и 2) сладко малко бебче.

# 4
  • Мнения: 920
Цитат на: azaf
в кутията винаги е имало 9 или 10 тест-ленти за ову. и 1 за бременност.


Каква марка са тези? От къде ги пазариш и на каква цена?

Аз до сега само на 5+1 опаковки попадам...че чак и с поръчка ми ги доставят в местната аптека. Предполагам че 10+1 ще са на по-атрактивна цена.

# 5
  • Мнения: 4 965
Тиа,
За съжаление, вече не помня марката, защото съм си ги купувала само 3 пъти (и то преди повече от 7 месеца). Вземах ги от аптеката на Торакс - карах аптекарката да ми покаже какви има и си ги познавах по външен вид (синя кутия с жена отгоре, макар че то по същия начин изглеждат почти всички тестове за ову. и за бременност). Цената също не си спомням, че за същото време купувах едва ли не през ден и тестове за бременност (всичките ми джобни отиваха предимно за това, толкова се бях вманиачила).

# 6
  • Мнения: 920
Благодаря azaf. Ще взема да накарам нашата аптекарка да се разтърси.

# 7
Вече 3 дни закъснение,а теста за ову продължава да е положителен.А ме е страх да си направя тест за бременност...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Аууу, Стефи дано не дойде , дано не дойде , дано не дойде , дано не дойде , ............................

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Аз само да питам-защо продължаваш да си правиш тестове за овулация? Според мен е леко безсмислено, но ти си знаеш

# 10
Цитат на: wa_wa
Аз само да питам-защо продължаваш да си правиш тестове за овулация? Според мен е леко безсмислено, но ти си знаеш

  Беше ми интересно какво ще покажат.Днес си правих тест за бременност,но втората чертичка е едвам забележима......та да видим....А първата е много ясно откроена.Дали е валиден?

# 11
  • Мнения: 158
Амииии....стискам палци..... passifier Валиден ще да е..... Laughing

# 12
  • Мнения: 920
Стефи не че искам да ти отнемам надеждата ама....теста ти за бременност може да е положителен, поради събитията от миналия месец  все пак след такова нещо хормоните остават "разбъркани" известно време но ти и това си знаеш!

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Стефи
Цитат на: wa_wa
Аз само да питам-защо продължаваш да си правиш тестове за овулация? Според мен е леко безсмислено, но ти си знаеш

  Беше ми интересно какво ще покажат.Днес си правих тест за бременност,но втората чертичка е едвам забележима......та да видим....А първата е много ясно откроена.Дали е валиден?


Стефи, мисля, че е положителен, не - СИГУРНА СЪМ!  Grinning

Само че не трябваше ли да мине малко време от онова, преди да почнете пак с опитите?!  Confused

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ама тя докато се появи, да каже какво става , ние тук ша изкрейзим  Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт