Коледни подаръци в яслата

  • 3 343
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Момичета, моля помогнете ми да избера подарици за Коледа за децата в яслата на дъщеря ми. трябва да са еднакви за всички и да са евтини /до около 6 лева/. МИслех си за книжки -играчки, но освен коли друго не намирам.

# 1
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
дървени кубчета???

# 2
  • Мнения: 1 447
Когато дъщеря ми беше на ясла подаръка им за Коледа беше торбичка с лакомства и вътре една кукла/за момиченцата/,с кола /за момчетата/
Всички бяха с еднакви подаръци,за да няма сърдити.

# 3
  • Мнения: 388
За момиченцата може сервизче за хранене на кукли, а за момченцата - кола  Mr. Green
Миналата година в яслата лелите извадиха един списък с имената на децата и срещу всяко име - вид играчка. Родителите на всяко дете купиха каквото пишеше и то остана за яслата - така хем децата получиха подаръци, хем си попълниха фонда "играчки". Това го пиша само за идеята.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Може да вземеш цветни моливи или някакви книжки за рисуване. Ще стават и за момиченце и за момченце и после ще им служат в яслата.

# 5
  • Мнения: 9 814
Бих заложила на стандартното- кукла за момиченцата, кола за момченцата.

# 6
# 7
  • Мнения: 542
както вече са ти предложили торбички с лакомства и допълнение някоя малка плюшена играчка,фулмастри с книжка эа оцветяване или книжки с прикаэки!мисля че на това би се эарадвало всяко дете! Simple Smile

# 8
на дъщеря ни също в торбичката имаше лакомства и кукла.А за момченцата количка.Това според мен е най-добрия вариянт.

# 9
  • Мнения: 1 041
Бих заложила на стандартното- кукла за момиченцата, кола за момченцата.
Аз съм на същото мнение   Peace

# 10
  • Мнения: 94
Благодаря ви момичета за идеите, но миналата година купихме кукли за момичетата и коли за момчетата и сега ни се ще нещо по различно. Хареса ми идеята за кубчета, но къде мога да намеря по-евтини? А дали няма някъде готови комплекти с книжки - мисля че съм виждала такива на Фют, но не знам дали са подходящи за дребните.

# 11
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Е, като майка на момче ще ви помоля да замените колите с мотори...  Joy

# 12
  • Мнения: 148
Аз съм за книжки!

# 13
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И аз съм ангажирана с тази задача - ще следя темата Peace!

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
допълнение някоя малка плюшена играчка,фулмастри с книжка эа оцветяване или книжки с прикаэки!мисля че на това би се эарадвало всяко дете! Simple Smile

Подкрепям.

В нашата ясла ще процедират по следния начин: лакомствата ги осигурява Общината, родителите купуват по един подарък за своето дете, което Дядо Коледа ще им подари на празненството, и един подарък за яслата.

Общи условия

Активация на акаунт