Бебефон с камера - от къде?

  • 4 811
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета!Търся си бебефон с камера. newsm78.Прегледах предишните теми, но на посочените адреси нямат наличности... ThinkingДа ме ориентирате за  друг адрес който да  да ви е изпаднал напоследък?Ще ми помогнете много и с мнение за тази джунджурия.. въпреки , че на 89% съм се навила да си взема, по съвет на приятелки, които са ползвали.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 4 381
В техноматркет,а има и телефон с такива опции.Абе хем избор има хем с гаранция.Виждала съм и в щъркел но 1-2 модела и то от евтините/без камера/.Съществува и вариант да се върже към компа и пак да наблюдаваш бебо без да си до него.

# 2
  • Мнения: 11
В штъркел.. няма нищо, поне този наБул." Ал.Стамболийски".Е имат некви обикновенни, но аз искам с камера и на разумна цена.А и там в штъркел са супер нелюбезни.А какво си виждала в Техномаркет.. бяха ми казали, че имало , но за некво 400кинта.. Rolling Eyes

# 3
Аз си взех от тук: www.skizbg.org. открих адреса по обяви в нета. Имат два модела бебефон с камера за нощновиждане - с 1.5'' и 2.5'' LCD екран.Доволна съм, взех по-големият модел, тъй като има детектор за движение и работи и на батерии- мъж ми каза, че като поотрасне наследника , ще го монтира в колата пред блока.. да гледа за "доблонамерени" съседи... Laughing

# 4
  • Мнения: 169
Виждала съм на чико PeaceИзпитано -детско Peace

# 5
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Здравейте, аз съм таткото но се зачетох във темата, защо не погледнеш в ebay.com  има много модели на смешни пари! ето едно линкче http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog= … sop=32&fsoo=2

# 6
  • Мнения: 11
Виждала съм на чико PeaceИзпитано -детско Peace
А виждала ли си им цените Sad

# 7
  • Мнения: 1 426
Аз си взех от тук: www.skizbg.org. открих адреса по обяви в нета. Имат два модела бебефон с камера за нощновиждане - с 1.5'' и 2.5'' LCD екран.Доволна съм, взех по-големият модел, тъй като има детектор за движение и работи и на батерии- мъж ми каза, че като поотрасне наследника , ще го монтира в колата пред блока.. да гледа за "доблонамерени" съседи... Laughing

на батерии не изкарват повече от час. и обхвата им е малък ( ако го използваш за навън, по време на почивка)

# 8


[/quote] на батерии не изкарват повече от час. и обхвата им е малък ( ако го използваш за навън, по време на почивка)
[/quote]
A ти 3М какви батерии използваш? Защото с обикновенни  батерии няма да изкараш и час - важи за всички видове дигитални апарати,  MP3 плеари и т.н.. това и децата го знаят... Laughing А що се отнася до обхвата - свекърва ми живее апартамента над нас и гарантирам, че когато отскоча до горе с приемника в ръка.. картината  с бебо долу в креватчето не се променя.. Та се чудя  още и кога успя да използваш този модел "навън" в това лошо време...(казвам това, тъй като ,ако предположим , че имаш същият бейбифон от същата фирма,трябва да си наясно, както любезно обясниха хората там, че точно този продукт го имат от 2 седмици) И затова много моля, мисля, че сме тук да сме си полезни с коректна информация една към друга, а не само да се намираме на празни приказки за запълване на времето м/у храненията!

# 9
Здравейте мамчета!Търся си бебефон с камера. newsm78.Прегледах предишните теми, но на посочените адреси нямат наличности... ThinkingДа ме ориентирате за  друг адрес който да  да ви е изпаднал напоследък?Ще ми помогнете много и с мнение за тази джунджурия.. въпреки , че на 89% съм се навила да си взема, по съвет на приятелки, които са ползвали.Благодаря.
Обади се на02/980 5005, нашият е от там.. но незная къде се намират...Имат два модела.. все ще си избереш .

# 10
  • Мнения: 1 426
Не никак дори не са обикновени батериите. Не е този модел, но на външен вид прилича на 90%, но също беше (защото вече не работи прецака се жака на камерата) много добър модел със всякакви екстри. Да работеше прекрасно когато и аз отскачам при свекърва ми до долния или горния етаж, но когато сме ходили на почивка с компания в гората (т.е. наклонен пресечен терен и наличието на още бебефони, без пряка видимост към стаята), към 50-60м обхвата му се смущава, което ме разочарова и следащите пъти си взимах обикновения бебефон. Те нямаха този проблем и издържаха с дни на батерии, тъй като предавателя и приемника се включват само при наличито на шум, докато при видеото е постоянно предаване/приемане на образа. Така че с този едва ли са открили топлата вода. И още нещо - смущаваше се от микровълнова печка.
Не го приемай толкова лично, освен ако нямаш лични интереси във фирмата продаваща този видео бебефон.
Видео бебефона е хубаво удобство.  bouquet обаче може да ти се наложи няколко пъти да разчиташ на него по време на някоя почивка и ще те предаде  Wink

# 11
  • Мнения: 15
Аз си купих един видео бебе монитор на барбабебе оттехния сайт http://www.barbabebe.com/index_files/Page445.htm за 222 лв., но го имало и в магазин Дундьо срещу болница Шейново. С него го чувам и виждам дори и когато стаята в която е тъмна защото има някъкви светодиотчета благодарение на които и на тъмно се вижда като на светло. Има и голямо екранче.

# 12
  • Мнения: 533
Моя приятелка си го е купила от магазин на ТСМ и е много доволна 100-150 лв май беше.

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 718
В Джъмбо има безжична камера с нощно виждане и малко телевизорче. Цената е 150лв и е доста добро за парите си.

Общи условия

Активация на акаунт