Главоболие

  • 970
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Здравейте мами.
Имам ужасно главоболие и ми трябва съвет.
Все още не съм ходила на доктор и затова питам вас.Някоя мама ако е пила нещо докато е била бременна да ми сподели защото ще се побъркам от болки.
А при доки ще ходя чак след два дни.

# 1
  • Мнения: 423
Аз пия Парацетамол при главоболие, позволен е при бременност.

# 2
  • Мнения: 2 960
по принцип си страдам от главоболие.Много се притеснявах как ще я карам като забременея.Доки ми каза ,че бременната може да пие парацетамол.Та така -забременях и само първите два-три месеца имах главоболие-пила съм парацетамол......слава богу после това главоболие при мен изчезна като на магия.....Иначе е хубаво -повечко течности ,айран ,шоколадчета...разходки на чист въздух,спокойствие.

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз пих парацетамол  Peace

# 4
  • Мнения: 9 776
Бях свидетел как една акушерка каза на една бременна, че може да пие парацетамол всеки ден без проблеми, но аз не бих рискувала Naughty. Позволено е да се взема, но не прекалявай все пак Naughty. Пий само в краен случай Peaceл

# 5
# 6
  • Мнения: 822
Може парацетамол да пиеш.

# 7
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ефералган за смучене.То си е пак парацетамол, действа по-бързо.

# 8
  • Мнения: 9 427
Аз също страдам от главоболие и пия Парацетамол Peace

# 9
i az znam za paracetamol i za aulin 4e moje

# 10
  • Мнения: 34
До 5м от бременността си имах главоболие. Много помагат студени и топли компреси на мястото на болката и масажи. Ако това не те облекчи взомай ефералган от 330мг но н еповече от три таблетки дневно. Аз взимах една таблетка вечер преди лягане в най-критичните дни , за да се спи. Обикновено след 4м главоболието изчезва. Леко бременеене.  Peace

# 11
  • Мнения: 641
Ти казваш,че изчезва след 4 месец.,ама аз вече съм в 6.

Общи условия

Активация на акаунт