РАЖДАНЕ ЧРЕЗ ДЖЕНЕРАЛИ ЗАКРИЛА

  • 1 706
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте,бих искала да попитам някой дали е раждал чрез допълнително осигуряване с Дженерали Закрила и какво поема.Знам че има значение какъв е пакетът които покрива закрила,но оттук нататък не ми е ясно.Поема ли вип раждане,избор на екип,престоя...Моля ако някой е раждал чрез дженерали да ми разясни как стоят нещата.Благодаря предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Това зависи от договора между Дженерали и работодателя ти (или който те осигурява) Можеш да разбереш като се обадиш на координатора си - трябва да имаш телефона на обратната страна на картата.

# 2
  • Мнения: 1 919
влез в сайта им там трябва да е обяснено, пусни гугъл излизат доста неща

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Наистина зависи от договора. Моя приятелка роди в Токуда преди месец и Дженерали пое всичко (вкл. престой във ВИП) с изключение на педиатричния пакет който не влизал в договора.

# 4
Това зависи от договора между Дженерали и работодателя ти (или който те осигурява) Можеш да разбереш като се обадиш на координатора си - трябва да имаш телефона на обратната страна на картата.
Peace

Обади се и провери. В болницата, в която ще раждам, бяха убедени, че Дженерали поема избора на екип. Но координаторката от Дженерали каза обратното - в договора с работодателя ми е посочено, че не се включва избор на екип и ВИП-стая!

# 5
  • Мнения: 183
За всеки град има координатор, който отговаря на всички въпроси. Той може да ти каже какво включва пакета ти. Иначе документите, който трябва да си вземеш от болницата са фактура с касов бон, епикриза твоя и на детето и молба  /бланката е  на Закрила попълва се като си занесеш документите при тях/. Иначе на мен ми покри цялото раждане и престоя в часната болница, но за избор на екип и друго трябва да питаш

# 6
  • София
  • Мнения: 1 387
Здравейте,бих искала да попитам някой дали е раждал чрез допълнително осигуряване с Дженерали Закрила и какво поема.Знам че има значение какъв е пакетът които покрива закрила,но оттук нататък не ми е ясно.Поема ли вип раждане,избор на екип,престоя...Моля ако някой е раждал чрез дженерали да ми разясни как стоят нещата.Благодаря предварително! Hug

Писала съм по въпроса в тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341.480, но както са ти писали и другите, зависи от договора Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Наистина зависи единствено от договора между компанията и твоя работодател. Аз също съм застрахована там обаче се разочаровах, че не поемат раждане. Провери при регионалния координатор!

Общи условия

Активация на акаунт